Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на ммилість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь? »Я не можу собі навіть уявити яка плутанина в голові може привести до подібного питання.

harles Babbage

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗКР ЗНТУ В 2018 РОЦІ

Опубліковано: 12:35 06.06.2017

Правила прийому до Запорізького коледжу радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету в 2018 році

Провадження освітньої діяльності у Запорізькому коледжі радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету (далі - ЗКР ЗНТУ, коледж) здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України.

Правила прийому до Запорізького коледжу радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету в 2018 році (далі - Правила, Правила прийому) розроблені приймальною комісією Запорізького коледжу радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету (далі - приймальна комісія) відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році (далі — Умови, Умови прийому), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1377 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14 листопада 2017 року за № 1396/31264.

Правила прийому розміщуються на веб-сайті ЗКР ЗНТУ і вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Правила прийому діють до 31 грудня 2018 року.

Детальніше...

ЗМІНИ ДО ПРАВИЛ ПРИЙОМУ