Цитата

Світ ловив мене, та не спіймав

Григорій Сковорода

Розклад ІІ курсу

Опубліковано: 20:02 10.01.2017

                                                                

Понеділок

ПМ 16-1 КС 16-1 ТК 16-1 ОТ 16-1 КСМ 16-1
Безпека життєдіяльності
Шевченко О.С.
Ауд. 78
Іноз. мова (за проф.спрям.)
Циганок О.М., Федоришина К.П
Ауд. 38,54
Фізика
Шеремет Н.В.
Ауд. 33
Радіоавтоматика
Винокурова І.В.
Ауд. 35
Фіз.виховання
Маліновський О.В.
спортзал
Вступ до спеціальност
Федорова О.В
Ауд. 37
Фізика
Шеремет Н.В
Ауд.33
Теорія елект. кіл та сигналів
Лемешко О.А.
Ауд. 72
Осн.матеріалоз.та матеріали ЕА
Баршай О.К.
Ауд. 35
Безпека життєдіяльності
Шевченко О.С.
Ауд.78
Інж. та комп. графіка
Нікітенко А.С.
Ауд. 90
Техн.механіка
Боровик Ю.А. Ауд.69/
Алг.мови та програм. Шевченко О.П. Ауд.36
Іноз. мова (за проф.спрям.)
Погорецька О.В., Федоришина К.П
Ауд. 55,54
Радіоавтоматика
Винокурова І.В. Ауд.35/
Інформатика Хабренко Д.О. Ауд.94
Архітектура ЕОМ
Ащеулова Ю.С.
Ауд.46
-------- -------- -------- Іноз. мова
Погорецька О.В., Федоришина К.П
Ауд. 55,54
-------

Вівторок

ПМ 16-1 КС 16-1 ТК 16-1 ОТ 16-1 КСМ 16-1
Іноз. мова ( за проф..спрям.)
Погорецька О.В Циганок О.М.
Ауд. 55,38
Алгорит.мови та програмув.
Шевченко О.П.
Ауд. 36
Математика
Коваленко Ф.В.
Ауд. 30
Безпека життєдіяльності
Шевченко О.С.
Ауд. 35
Осн.метрол., стандартизації
Боровик Ю.А.
Ауд. 69
ПЗ ЕОМ
Ащеулова Ю.С.
Ауд. 40
Основи стандартизації
Боровик Ю.А.
Ауд.69
Історія України
Алєксєєнко В.Б
Ауд.49
Фіз.виховання
Джунь Ю.В.
спортзал
Теорія елект. та магнітних кіл
Шапаренко І.В.
Ауд. 96
Осн.метр.та стандартизації
Боровик Ю.А.
Ауд. 69
Фіз.виховання
Джунь Ю.В.
спортзал
Основи правознавства
Д’яченко І.В.
Ауд.45
Теорія елект. та магнітних кіл
Шапаренко І.В.
Ауд. 35
Фізика
Шеремет Н.В.
Ауд.33
Основи правознавства
Д’яченко І.В.
Ауд. 45
Фізика
Шеремет Н.В. Ауд.33 /
----------
Захист Вітчизни
Настич С.Г. Ауд.17 /
Фізика
Шеремет Н.В. Ауд.33
---------------- /
Зах.Вітчизни
Настич С.Г. Ауд.17
Інформатика
Ащеулова Ю.С. Ауд. 40/
-----------

Середа

ПМ 16-1 КС 16-1 ТК 16-1 ОТ 16-1 КСМ 16-1
Захист Вітчизни
Настич С.Г. Ауд.17 /
Інформатика
Ащеулова Ю.С. Ауд.40
Інформатика
Ащеулова Ю.С. Ауд.40 /
Захист Вітчизни
Настич С.Г. Ауд.17
Фіз.виховання
Перетятий О.В.
спортзал
Прикладна хімія
Потапенко В.А.
Ауд. 35
Фіз.виховання
Маліновський О.В.
спортзал
ОС та СП
Федорова О.В.
Ауд.40
Матер.електр. техніки
Великодна О.В.
Ауд.70
Економ.теорія
Василенко Я.О.
Ауд. 48
Історія України
Алєксєєнко В.Б.
Ауд.35
Арифм.-логічні основи ЕОМ
Нікітенко А.С.
Ауд. 90
Фізичне виховання
Перетятий О.В.
спортзал
Історія України
Алєксєєнко В.Б
Ауд.49
Основи екології
Потапенко В.А.
Ауд. 31
Ін.мова Федоришина К.П.
Погорецька О.М. Ауд. 54, 55 /
Укр.мова
Яркова О.А. Ауд.35
Укр.мова
Яркова О.А. Ауд.42 /
Іноз.мова Циганок О.М.
Федоришина К.П. Ауд. 38,54
Організаційна година
Перетятий О.В.
Ауд. 17
Організаційна година
Боровик Ю.А.
Ауд. 69
Організаційна година
Бобко С.В.
Ауд. 5
Організаційна година
Яркова О.А.
Ауд. 35
Організаційна година
Шапаренко І.В.
Ауд. 96

Четвер

ПМ 16-1 КС 16-1 ТК 16-1 ОТ 16-1 КСМ 16-1
Алгорит.мови та програмув.
Шевченко О.П.
Ауд. 36
Математика
Ялова О.О.
Ауд. 28
Матер.електр. техніки
Великодна О.В.
Ауд.70
Фіз.виховання
Джунь Ю.В.
спортзал
Історія України
Алєксєєнко В.Б
Ауд.49
ОС та СП
Федорова О.В.
Ауд.40
Українська мова
Яркова О.А. Ауд.42 /
Матер.елек.техн.
Великодна О.В. Ауд.70
Безпека життєдіяльності
Шевченко О.С.
Ауд. 78
Осн.мат.та матер.ЕА
Баршай О.К.
Ауд.35 /Радіоелектроніка
Шапаренко І.В.
Ауд.35
Математика
Коваленко Ф.В.
Ауд.30
Історія України
Алєксєєнко В.Б
Ауд.49
Вступ до спеціальності
Федорова О.В.
Ауд. 28
Іформатика
Хабренко Д.О. Ауд.94/
Українська мова
Ніколаєць Л.Д. Ауд.43
Радіоелектроніка
Шапаренко І.В.
Ауд. 35
Фізика
Шеремет Н.В.
Ауд.33
Архітект.ЕОМ
Ащеулова Ю.С.
Ауд. 40
Безпека життєдіяльності
Шевченко О.С.
Ауд. 78
-------------------- -------------------- Іноз.мова (за проф. спрямуванням)
Федоришина К.П. Циганок О.М.
Ауд. 54, 38

П'ятниця

ПМ 16-1 КС 16-1 ТК 16-1 ОТ 16-1 КСМ 16-1
Математика
Ялова О.О.
Ауд. 28
Теорія елект. та магнітних кіл
Лемешко О.А.
Ауд. 72
Фіз.виховання
Перетятий О.В.
спортзал
Вступ до спеціальності
Шапаренко І.В.
Ауд. 35
Креслення
Боровик Ю.А.
Ауд. 69
Фізичне виховання
Перетятий О.В.
спортзал
Фіз.виховання
Джунь Ю.В.
спортзал
Культурологія
Остапова Г.В.
Ауд. 47
Фізика
Шеремет Н.В.
Ауд.35
Захист Вітчизни
Настич С.Г. Ауд.17/
Креслення
Боровик Ю.А. Ауд.69
Українська мова
Ніколаєць Л.Д. Ауд.43/
---------------
Технічна механ.
Боровик Ю.А.
Ауд.69
Вступ до спеціальності
Шапаренко І.В.
Ауд. 96
Математика
Коваленко Ф.В.
Ауд.35
Вступ до спеціальності
Федорова О.В.
Ауд. 36
------- ------- ------- ------- -------