Цитата

Якщо ви знаєте життя, дайте мені свою адресу.

Ж. Ренар

КРУГЛИЙ СТІЛ „Правова культура як фактор формування громадянського суспільства в Україні”

Опубліковано: 05:36 11.10.2013

 

КРУГЛИЙ СТІЛ

„Правова культура як фактор формування

громадянського суспільства в Україні”

 

7 жовтня 2013 року студенти групи КС-12-1 (класний керівник  Боровик Ю.А.) прийняли участь у «круглому  столі» за темою „Правова культура як фактор формування громадянського суспільства в Україні”, який проводився Координаційною радою молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Запорізькій області спільно з Міжвузівським дослідним центром «Політика та освіта» Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Захід організовано на виконання Указу Президента України «Про Національну програму правової освіти населення», Програми правової освіти населення Запорізької області на 2012 – 2016 роки, з метою проведення заходів з просвітньої та правовиховної тематики, поширення серед молоді знань про державу і право, формування активної громадянської позиції.

Учасниками круглого столу були представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-педагогічні та педагогічні працівники, учнівська молодь, представники громадських організацій.

Учнівську молодь представляли ліцей №105, коледж радіоелектроніки та національний університет

В засіданні круглого столу по скайпу приймали участь викладачі Саратовського державного університету

При обговоренні теми круглого столу було порушено багато проблем, які викликали інтерес у студентів

та спонукали їх до активних виступів

При підведенні висновків виступили експерти Дьоменко С.В. - головний редактор міжнародного наукового журналу «Влада. Людина. Закон», кандидат юридичних наук та Пєтков С.В.голова Запорізької обласної громадської організації вчених, доктор юридичних наук, професор

Формування всебічно розвиненої людини є надзвичайно складною задачею класного керівника. Участь студентів групи КС12-1 в даному заході є спробою спонукати учнівську молодь бути активними в громадському житті міста Запоріжжя  и небайдужими до соціальних проблем.

Сподіваємося, що знайомство з відомими людьми міста буде мати продовження у спільних проектах.

Новини