Цитата

Не хвилюйтеся, якщо щось не працює. Якби все працювало, вас би звільнили.

Mosher’s Law of Software Engineering

Презентація гурту „Marry Ann”

Опубліковано: 04:37 09.12.2013

Презентація гурту „Marry Ann

Кожна цивілізована країна або та, яка хоче бути цивілізованою, дбає про творчий потенціал суспільства, загалом і кожної людини зокрема. Усе це пов’язане із рівнем загальної освіти, увагою до творчих здібностей особистості, надання їй можливості виявляти їх. В групі КС12-1(класний керівник Боровик Ю.А.) чимало талановитих студентів, які цікаві кожен по своєму.

27 листопада 2013 року в групі пройшла класна година  „...І ЗАЛИШАЄТЬСЯ БЛЮЗ”.

 

Скільки напрямків у музиці - стільки і смаків. Винятком є блюзи, які подобаються кожному, незалежно від того, що він зазвичай слухає - класику, популярну музику або рок. Блюзмен Віллі Діксон завжди говорив: «Блюз - коріння, інша музика - плоди».

Студент Котенко Артем є учасником гурту „Marry Ann”, який грає в стилі чиказького блюзу та post-punk. Цей гурт сформовано Котенко А. (гітара, вокал) за участю Шульги В.(клавішні), Бондаренко В.(ударні) і Зуйченко С.(бас-гітара). Група ще молода, їй всього два роки, але музичний досвід суттєво росте.

Артем розповів історію блюзу, поділився творчими планами та  думками: „У нас люди вважають, що блюз - це коли сумно. Насправді, у блюзі дуже багато позитиву. Головне полягає в тому, що це експресивна музика, яка не перевантажена гармонійно, що дає волю емоціям. Блюз - це про любов, про життя, про смерть, про роботу, про кожен день, про те, що буде завтра чи не буде завтра, про те, що було вчора. Тобто, це маленька розповідь про те, що сталося”.

Для post-punk характерний повільний монотонний ритм з переважанням басу і ударних, відчуття наростаючої тривоги в мелодіях, відсторонений вокал і, як правило, тексти, сповнені роздумів про сенс життя.

{youtube}eiTXIGn4UgI{/youtube}

Класна година пройшла "на одному подиху" і залишила незабутні враження від зіткнення зі світом музики.

Бажаємо гурту „Marry Ann” творчих успіхів  та натхнення !!!

Життя коледжу