Цитата

Краще тримати рот на замку і здатися дурнем, ніж заговорити і розвіяти всі сумніви.

Марк Твен

Музей історії запорізької міліції

Опубліковано: 19:45 29.10.2011

1 вересня 2009 року група КС08-1 разом з класним керівником Боровик Ю.А. відвідала музей історії запорізької міліції.

ЗКР ЗНТУ КС 08-1 в милиции

 

 

Близько 11 тисяч експонатів студенти побачили в музеї історії запорізької міліції, який напередодні Нового року відкрився в стінах обласного УВС. У його “запасниках”, як розповів директор музею - голова обласної ради ветеранів МВС Володимир Заволік, залишається ще близько 15000 фотографій, документів і тому подібне, представити які на загальний огляд через маленькі площі поки що немає можливості.

КС 08-1 ЗКР ЗНТУ в музеї

Одним з самих раритетних експонатів Музею запорізької міліції, поза сумнівом, стала генеральська форма – кітель, сорочка і кашкет – Олександра Поляка.

Зкр Знту в музее

На стендах і спеціальних планшетах – документальне віддзеркалення напружених буднів людей в погонах зі всіх підрозділів обласного УВС і райвідділів .

 

в музее милиции ЗКР ЗНТУ

Всього в музеї зараз, як розповіли його співробітниці Світлана Павленко і Людмила Оробченко, більше 10000 експонатів.

в музее милиции ЗКР ЗНТУ

Найдавніший – альбом з інформаційними матеріалами – датований 1928 роком.

в музее милиции ЗКР ЗНТУ

Свої книги і прекрасний фотоальбом принесла полковник міліції у відставці Тетяна Андріївна Денісова, – розповідає Світлана Павленко. – У нас в області три жінки-полковники, ми попросили їх всіх принести фотографії. – Хочемо в музеї зробити і стенд творчості наших ветеранів, – додає Людмила Оробченко. – Адже дуже багато хто прекрасно ліпить, малює, вишиває.

Доречи, що відкривав музей начальник УМВД України в Запорізької області генерал-майор міліції Віктор Ольховський, зняв із стіни власний портрет, поміщений в галерею керівників обласного управління МВС України, відмітивши при цьому, що, на його думку, неетично поміщати в експозицію фото начальника, що діє на даний момент.

Робітники музею провели профорієнтаційну роботу. Розповіли про можливості студентів ЗКР після закінчення коледжу вступити до Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ - вищий державний навчальний заклад освіти III рівня акредитації (сертифікат НД-ІІІ № 085512) ліцензований за IV рівнем (ліцензія А В № 048029).

в музее милиции ЗКР ЗНТУ

Інститут готує юристів для органів внутрішніх справ України та інших правоохоронних структур, а також будь-яких державних та приватних установ за спеціальністю „Правознавство” освітньо-кваліфікаційних рівнів „бакалавр”, „спеціаліст”, „магістр”.

в музее милиции ЗКР ЗНТУ

Була також проведена бесіда про правопорушення серед підлітків. Проблема злочинності серед підлітків є однією з тих, що найбільше турбують суспільство. Щороку кількість неповнолітніх злочинців зростає. «Ми ставимо для себе за мету дати студентам якомога більшу уяву про роботу правоохоронців. По – перше, можливо, коли – небудь хтось з цих підлітків прийде працювати до нас, а по – друге, якщо хтось з них стане перед вибором – скоювати злочин чи ні, то ми дуже сподіваємося, що запам’ятавши як оперативно, злагоджено і професійно працює міліція спільно з іншими спецпідрозділами, він десять разів поміркує перед тим, як зважитися порушити закон.

в музее милиции ЗКР ЗНТУ

Коли захід скінчився, ми поцікавилися у студентів, що саме їх більше усього вразило у цей день. Практично усі відповідали: «Добрий настрій, чуттєве ставлення робітників музею!» А це, у свою чергу, говорить про те, що екскурсія – вдалася.

в музее милиции ЗКР ЗНТУ

Життя коледжу