Цитата

Я завжди мріяв про те, щоб моїм комп'ютером можна було користуватися так само легко, як телефоном; моя мрія збулася: я вже не можу розібратися, як користуватися моїм телефоном.

Bjarne Stroustrup

Ми маємо таланти

Опубліковано: 09:10 21.03.2014

Ми маємо таланти

 

Улюблена справа дозволяє сучасній людині розкривати себе, проявляти назовні щось своє глибинне, особливе. Усі ми є неповторні, унікальні – тому й види творчої діяльності є такими різними: спів, танці, музиціювання, віршування …

Головне, що у такі способи назовні промовляє наша душа, ми дослухаємось внутрішнього голосу – наших глибинних устремлінь, – і вони постають перед нами у вигляді образів, втілення яких часто вимагає тривалої і кропіткої роботи.

5 березня 2014 року з  нагоди Міжнародного жіночого дня в групі КС12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) пройшла тематична класна година «Світ танцю», присвячена традиційним та особливим танцям східної культури. Година спілкування стала своєрідною емоційною та рухливою даниною весні, красі, здоров’ю та жіночності.

Ми маємо таланти”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

 

Студентка групи Максимова Катерина, яка займається у DancestudioFA, розповіла історію походження східного танцю, філософія якого – любов до себе, самовираз, володіння тілом і душею.

Ми маємо таланти”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Дівчина, яка починає займатися східним танцем, разюче перетворюється і розквітає. Чарівна музика, пластичні і м'які рухи пробуджують жіночу сутність, гнучкість у відносинах зі світом. Приходять спокій і впевненість, підвищується настрій і самооцінка, посилюється відчуття власної привабливості, з'являється блиск в очах.

Ми маємо таланти”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Ми маємо таланти”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

1 березня 2014 року Катерина прийняла участь у конкурсі «Ми маємо таланти», який проходив у Запорізькому електротехнічному коледжі. Під час виступу цієї привабливої тендітної дівчини всі побачили її бажання  розкритись і розвинути свій талант, відчути справжнє задоволення від танцю. Дружніми оплесками та підбадьорюючими вигуками підтримали танцюристку глядачі. Емоції, що вирували в залі під час виконання  номеру, були найкращою оцінкою старанням артистки.

{youtube}EHnVZCgXxkY{/youtube}

Ми маємо таланти”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Все, что сказать мы подчас не решаемся,

В прикосновении взгляда мы чувствуем.

В танце от мира сего отрешаемся,

Словно при таинстве неком присутствуем.

В танце грешим мы и в танце мы каемся.

Словно в награду и во искупление

Мы благодатью его проникаемся,

Видим в нем к истине вечной стремление.

Життя коледжу