Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд

Пауерліфтинг - шлях до сили

Опубліковано: 05:51 18.04.2014

Пауэрлифтинг Запорожье”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Шлях до сили

На сьогодні ми бачимо тенденцію зростання зацікавленості молоді до різних видів спорту. Це пов'язано з тим, що в сучасному світі існує безліч хвороб, які з кожним роком молодшають. Тому навряд чи можна знайти молоду людину, яка би не прагнула до зміцнення та збереження здоров'я. 

Для того, щоб займатися будь-яким видом спорту необхідно знати його історію розвитку та становлення, тому що саме історія може зацікавити людину своїми моментами і дати їй поштовх для того, щоб освоїти деякий вид спорту.

16 квітня 2014 року в групі КС12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) пройшла тематична класна година „Пауерліфтинг. Шлях до сили”, на якій студенти групи Десятов Валентин, що займається пауерліфтингом, та Балюшко Олександр розповіли історію розвитку даного спорту та його основні правила. 

Пауэрлифтинг Запорожье”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Пауерліфтинг - це силовий вид спорту, сутність якого полягає в подоланні ваги максимально важкого ускладнення. Головною метою є підняття речей як можна більшої ваги.   

Пауэрлифтинг Запорожье”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ 

В Україні пауерліфтинг порівняно молодий вид спорту, але його популярність зростає з кожним роком. 1964 рік – це рік зародження пауерліфтингу, але датою народження українського пауерліфтингу можна вважати 13-14 лютого 1988 рік, коли були проведені перші офіційні республіканські змагання з пауєрліфтингу у    м. Вінниці, в яких взяли участь спортсмени з 17 міст України. Облік чемпіонатів України з пауерліфтингу прийнято вести з Першого Офіційного чемпіонату СРСР з силового триборства, який відбувся 14-18 січня 1989 р. у м. Горлівка. 

Пауэрлифтинг Запорожье”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Пауерліфтинг дає можливість людині проявити свої істинно силові якості і без урахування віку. На перший погляд пауерліфтинг мало відрізняється від важкої атлетики, але так може сказати тільки непосвячений. Насправді пауерліфтинг - абсолютно самостійний вид спорту. Його дієвість виявляється в гармонійному розвитку всього людського організму. 

Пауэрлифтинг Запорожье”. Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

26 квітня у місті Мелітополь відбудеться Відкритий Чемпіонат Запорізької області 2014 із жиму штанги лежачи (окрема дисципліна), серед чоловіків та жінок згідно правил WPA для Pro та AM дивізіонів без екіпірування та в екіпіруванні. В даних змаганнях прийме участь студент групи КС12-1 ЗКР ЗНТУ Десятов Валентин.

Сьогодні змагання проводяться з використанням сучасної комп'ютерної техніки, програмного забезпечення і устаткування, за допомогою чого можна побудувати тактику і стратегію боротьби спортсменів на помості. Всі змагання обслуговують чітко підібрані бригади суддею з дотриманням правил змагань і регламенту.

Бажаємо Десятову Валентину високих результатів!!!!!

 

Життя коледжу