Цитата

Є всього два типи мов програмування: ті, на які люди весь час лаються, і ті, які ніхто не використовує

Bjarne Stroustrup

РOST-HARDCORE

Опубліковано: 11:25 29.04.2014

Компанія «Озон-Мьюзік» за підтримки музичного магазину «ROCK STAR» оголосила про проведення фестивалю гітарної музики «Будь Зіркою!», який відбудеться 1 червня 2014 року в будинку культури ім.Кірова м.Запоріжжя в 18:00. Відбірний тур розпочинається 1 травня.http://www.rock-star.com.ua

З нагоди даної події 28 квітня 2014 року в групі КС12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) пройшла тематична класна година „Рost-hardcore”, під час якої студент Тихонов Владислав розповів про музичний жанр рost-hardcore та поділився своїми творчими планами.

Post-hardcore - музичний жанр панк-музики, який розвинувся з хардкор-панку, що у свою чергу є відгалуженням більш широкого панк-рок руху. Як і пост-панк, пост-хардкор — термін для широкого кола гуртів, що прийшли з хардкор-панк сцени, і черпали натхнення з хардкор панку, але виражали себе зі значно більшим ступенем експресії. Цей жанр є сумішшю хардкоруелектронної музикиінді-рокуемо та поп-панку.

Жанр сформувався в середині-кінці 1980-х років з появою релізів на Середньому Заході США. У їх числі групи на SST Records, і групи з Вашингтона, такі як Fugazi, а також трохи відрізняються за звучанням, такі гурти як Big Black і Jawbox, що ближче до нойз-рокового коріння пост-хардкору.

Владислав є прихильником британської  рок-групи Asking Alexandria , що працює в жанрах пост-хардкорелектро-рокметалкор (свій стиль члени групи визначають як синті-кор).

Під час спілкування Влад поділився зі своїми одногрупниками: „Щиро кажучи, довго думав, з чого почати. Почну все ж з найголовнішого. Я зі своїми товаришами, приклав масу зусиль, часу, трохи й грошей, знадобилось багато знань і вмінь, які теж дуже довго здобувались. І нарешті, ми можемо представити вам результат нашої роботи –  Guitar cover on Asking Alexandria - If You Can't Ride Two Horses. Це не такий вже і здобуток, але це той прапорець, помах якого переводить нас в ще один вимір. Хочеться виправдатись, сказавши, що ми все ж надто "прості смертні", щоб робити кліпи голлівудського рівня. Але в це ми вклали душу. Переглядайте, оцінюйте і найголовніше - КОМЕНТУЙТЕ. Кожне сказане в тему слово для нас буде вкрай важливим. Дивіться :)

{youtube}o5vtLG6y768{/youtube}

Життя коледжу