Цитата

Для всіх оточуючих ми створюємо тільки правила, але для себе - одні лише винятки

Ш. Лемеля

Всеукраїнська науково-практична конференція

Опубліковано: 09:11 13.10.2014

Всеукраїнська науково-практична конференція

«Формування особистості громадянина та патріота

в системі освіти України»

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

      Як відомо, розбудова української держави ставить на порядок денний надзвичайно важливе й невідкладне завдання – виховання справжнього громадянина та патріота.

    У цьому контексті вкрай важливо не лише заявляти про спрямованість вітчизняної освіти на побудову демократичної, соціальної та правової держави, гуманного суспільства, а й будувати на практиці таку систему освіти й виховання, яка сповідувала б принципи гуманізму, демократичності, толерантності, пріоритетності загальнолюдських цінностей, гнучкості та прогнозованості.

    9-10 жовтня 2014 року у КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР  пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Формування особистості громадянина та патріота в системі освіти України» (м. Запоріжжя, у режимі інтернет-конференції).

     У конференції прийняли участь працівники департаментів (управлінь) освіти обласних, районних державних адміністрацій та міськвиконкомів, депутати рад всіх рівнів, науково-педагогічні та педагогічні працівники інститутів післядипломної педагогічної освіти, ВНЗ, ПТНЗ, ЗНЗ та ДНЗ, студенти, учні, представники державних інституцій та громадських організацій. Запорізький коледж радіоелектроніки представили студенти групи КС12-1 з класним керівником Боровик Ю.А.. http://patriotgrom.blogspot.com

 

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Новини