Цитата

Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку.

Лао Цзи

Дебатний турнір у британському форматі

Опубліковано: 09:02 24.11.2014

6 грудня в ЗНУ відбудеться студентський регіональний дебатний турнір за форматом британських парламентських дебатів в рамках проекту «Навчання демократії через дебати». Організатори заходу: Громадська організація «Нове бачення» та факультет соціології та управління Запорізького національного університету. Турнір проходить за сприяння Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

Проект дозволяє учасникам познайомитися з цінностями демократії та зрозуміти сутність прав людини, усвідомити цінність свободи для захисту особистих прав та суспільних інтересів; отримати знання про міжнародні формати дебатів та набути власний досвід суддівства та участі у дискусіях; розвивати навички критичного мислення, переконливої аргументації та публічних виступів; обмінюватися досвідом та використовувати різні стратегії навчання для утвердження принципів демократії.

Парламентські дебати в британському форматі представляють собою модель Британського парламенту (звідки й прийшов цей різновид дебатів). У раунді одночасно беруть участь 4 команди по 2 особи в кожній. Команди представляють позиції двох сторін - Уряду та Опозиції. Кожний спікер виголошує по одній промові, тривалістю 7 хвилин.

Організатори розраховують почути переконливі промови, аргументовані коментарі та яскраві виступи.

Реєстрація до 27 листопада 2014 року за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1InoIWu03GAY59Guqh99XVmB5kOwkdFbjy2MuzKcjouo/viewform

По додаткову інформацією звертатися до Юргіної Юлії, студентки 3-го курсу спеціальності «Політологія». Тел. 0638062721.

newvision.dp@gmail.com

yuliayurgina3@gmail.com

Новини