Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

Привітання

Опубліковано: 10:41 13.02.2015

з Днем святого Валентина

        Сердечно вітаємо всіх з Днем святого Валентина – днем Кохання, яке оселилося в нашому житті без будь-яких законів, указів і розпоряджень. Після безлічі гучних сімейних свят приходить цей спокійний й романтичний день закоханих та молодих душею людей, свято вияву найкращих почуттів та найомріяніших бажань.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

        Змінюються часи і влада, змінюються життя і людський світогляд, але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба любити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій незгасним вогнем горить священне і нездоланне почуття любові. Кажуть, що про любов сказано все, але не всіма. Тобто кожен, поет він чи прозаїк, драматург чи людина зовсім не причетна до літератури, у житті обов’язково “пише” свою неповторну історію кохання.
       Тож любіть, закохуйтесь, говоріть якомога частіше про свої почуття своїм коханим, бо їм ніколи не набриднуть Ваші романтичні зізнання. Залишайтесь завжди молодими, безпосередніми, щирими, закоханими один в одного та в життя.


З найкращими побажаннями колектив випускаючої циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Новини