Цитата

Якщо ви знаєте життя, дайте мені свою адресу.

Ж. Ренар

Добро починається з тебе

Опубліковано: 12:11 23.02.2015

 Добро починається з тебе

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями

«Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем»,

«Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

 

     Впевнені, ця стаття не залишить у спокої жодне щире серце, якому небайдужа доля безпритульних та покинутих домашніх улюбленців.

      Щодня ми стикаємося з дворнягами, що живуть у під`їздах, цуценятами на вулицях…Бездомні собаки та коти юрмляться біля дверей магазинів, прилавків на ринках міста, вокзалах, смітниках, подвір’ях добрих бабусь, які їх час від часу підгодовують на останні гроші з мізерної пенсії. Це ті тварини, які набридли своїм власникам, загубилися або втекли від жорстокого ставлення на вулицю і тепер з дня у день шукають теплу домівку, догляд та любов господаря.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

       І все ж зло роблять не тільки ті, хто викидає на вулицю бідолах. Набагато гірше бачити все це і нічого не робити. Серед небайдужих молодих людей, які усіма силами намагаються полегшити долю тварин, студентка групи КС11-1 Смирнова Анастасія .

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

    Рухома милосердям, співчуттям та  бажанням зробити цей світ хоч трішки добрішим, ця дівчина намагається по крихітці реалізовувати свою благородну мету, за допомогою якої рятуються життя безневинних тварин. Їх вона підбирає на вулиці, купає, лікує і з надією шукає їм люблячих господарів. Зараз у Насті вдома проживають три собаки Дік, Ральф, Джесі, морські свинки Жужа, Соня та кролик Пуфік.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

    Щоб надавати тваринам кваліфіковану допомогу Настя отримує другу освіту – спеціальність «Біологія» в Запорізькому національному університеті, по закінченню якого планує поступити до Харківської державної зооветеринарної академії за напрямком «Медицина та ветеринарія».

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

      Зі слів Насті : «У кожного є можливість надати допомогу бездомним тваринам. Хоча б саму малу. Добро починається з нас!»

Життя коледжу