Цитата

Хай живе неоднаковість, слава відмінностям!

Павло Загребельний

«ЯКЩО БУТИ, ТО - ЩАСЛИВИМ!»

Опубліковано: 12:43 19.03.2015

«ЯКЩО БУТИ, ТО - ЩАСЛИВИМ!»

20 березня світ відзначає Міжнародний День щастя, покликаний показати, що щастя - одна з найголовніших цілей людства, і прагнення до нього людей однакове на всій Землі.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Рішення про появу такої урочистої дати було прийнято в 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН. Тож свято зовсім молоде, відзначатимемо ми його всього лише втретє, але, незважаючи на юний вік, ми з радістю приймаємо позитивний і приємний привід побажати одне одному щастя.

Дякувати за Міжнародний день щастя ми маємо жителям маленької тибетської держави Бутан. Саме їхня ініціатива стала приводом для проголошення цього нового свята. Мешканці Бутану визнані найщасливішими людьми на планеті. У них для цього навіть існує своя система вимірювання щастя - коефіцієнт Валового національного щастя, який у бутанців значно вищий, ніж у решти народів.

ДРУЗІ! ВІТАЄМО ВАС З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЩАСТЯ!

Будьте щасливими, діліться своїм щастям з близькими, частіше посміхайтеся та радійте життю. І нехай усі ваші мрії та сподівання неодмінно збуваються.

З найкращими побажаннями колективвипускаючої циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Новини