Цитата

Просто тому, що щось не працює не так, як ви планували, не означає, що воно марно

Томас Едісон

АКЦІЯ «ЗІ СХОДУ НА ЗАХІД»

Опубліковано: 11:02 23.03.2015

Запорожский колледж радиоэлектроники. Благодійна акція

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями

«Прикладна математика»,

«Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем»,

«Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

  

   З 12 по 16 березня 2015 року студент групи КС12-1 Тихонов Владислав разом зі студентами з півдня України на запрошення Українського католицького університету взяв участь в акції «Зі Сходу на Захід».

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Щомісяця група студентів на вихідні приїжджає до Львова, щоб особисто познайомитися з містом і його жителями, традиціями й особливостями Західної України, розвіяти всі ті стереотипи та міфи, які протягом років роз’єднували регіони. За три місяці участь у проекті взяли понад півтори тисячі молодих людей.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

У суботу для учасників було передбачено квест по місту. Зважаючи на те, що організатори домовилися про вільні відвідини більшості музеїв Львова, вони також змогли ознайомитися з пам’ятками місцевої та світової культури.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Однак акція «Зі Сходу на Захід» має на меті не лише екскурсійно-розважальний характер, а й просвітницький: відбулися зустрічі з громадськими лідерами, опініон-майкерами, дискусія із ректором УКУ Богданом Прахом.

У неділю, за бажання учасників, проведено екскурсії містом. Увесь цей час їх супроводжували волонтери – студенти львівських університетів. А вже після обіду всі вони роз’їхалися по своїх домівках із враженнями про Львів, який побачили на власні очі, а не через екрани телевізорів.

Життя коледжу