Цитата

Не жди ніколи слушної пори – твоя мовчанка може стать ганьбою!

Д. Павличко

Обласний конкурс патріотичної творчості "Спадщина 2015"

Опубліковано: 11:34 09.04.2015

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

В Домі Культури «Орбіта» 3 квітня 2015 року пройшов відбірковий зональний тур Обласного конкурсу патріотичної творчості "Спадщина 2015"

І звичайно, наші студенти приймали участь в цьому заході:

-         Юлія Залата, студентка 2 курсу групи ПМ 13-1;

-         Багрін Антон, студент 3 курсу групи ОТ 12-3.

 

В цьому році було дуже багато номінацій:

-         «Сучасна патріотична пісня»;

-         «Українська народна пісня»;

-         «Військово-патріотична пісня»;

-         «Народна і сучасна хореографія»;

-         «Авторська пісня».

Юлія подавала заявку на виконання Військової патріотичної пісні – «Мальви», яку співала Софія Ротару та Ані Лорак. Але крім гарного голосу в нашому коледжі знайшлись іще талановиті студенти, які допомогли екранізувати цю пісню і не залишили байдужими нікого в залі.

Допомагали Юлії студенти різних груп, а саме:

ПМ 14-1 Хорольська Ірина

ТК 14-1 Боговин Арсеній, Махінько Олександр, Муляр Артем, Басов Вадим, Антипенко Артур

КС 14-1 Тарасов Максим

КС 12-1 Кравець Ігор, Мандрикін Андрій, Балюшко Олександр, Закатянський Михайло, Торба Валентин.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Ідея виникла миттєво і дуже зацікавила не тільки студентів, а і викладачів, які допомагали їм її реалізувати.

Головними героями дійства були Хорольська Ірина і Торба Валентин. Вони зіграли головні ролі Матері і Сина-солдата, який пішов захищати Україну і не повернувся додому живим. Крім того командира взводу грав Боговин Арсен, а 10 хлопців грали солдатів української армії.

Тренував «студентів-солдатів» викладач вищої категорії, викладач –методист з дисципліни «Захист Вітчизни», підполковник Бутенко Володимир Йосипович, за що ми йому дуже вдячні!

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

І так, зазвучала музика… Юлія почала співати, її голос затремтів, а на сцені з’явилася в гарній українській сорочці та хустиною на голові мати. Вона, зі сльозами на очах, збирала речі сина, який йшов захищати мир і спокій в Україні, цілісність та єдність своєї держави.

І ось він стоїть на плацу, разом зі своїм взводом, віддає честь і розуміє, що може більше ніколи не повернутися. Що десь там, дома, його чекає найрідніша людина – мати, яка гордиться своїм сином, але ночами плаче та сумує за своєю кровинкою і не перестає чекати його додому.

Але ось вона, довгождана відпустка, він повертається в рідний дім з квітами в руках де, на порозі, його зустрічає ВОНА – МАТИ!!! Не вірячи своїм очам, вона припадає до його грудей, сильно обіймаючи, а він падає на коліна перед рідною ненькою і просить пробачення за те, що весь цей час їй прийшлось хвилюватися за нього. Відпустка минула швидко, він знов пішов воювати… А через деякий час матері принесли похоронку…

А Багрін Антон заспівав дуже гарну сучасну патріотичну пісню «Україна – це ти» Тіни Кароль про свої почуття і переживання до Батьківщини. Мінус до цієї пісні Антон записував самостійно, використовуючи різноманітні засоби обробки звуку. Завдяки цьому виступ був дуже яскравий та професійно-підготовлений.

Ми бажаємо нашим учасникам творчої наснаги та перемоги!!

Життя коледжу