Цитата

Є всього два типи мов програмування: ті, на які люди весь час лаються, і ті, які ніхто не використовує

Bjarne Stroustrup

ДЕНЬ ЗЕМЛІ

Опубліковано: 11:13 27.04.2015

Запорожский колледж радиоэлектроники. ИТ форум 2014

Щорічно, 22 квітня люди всієї планети відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи про наш спільний дім.

Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який у 1872 році запропонував призначити щорічний день озеленення довкілля. Пропозицію було схвалено. У 1882 році цей день став офіційним святом штату Небраска і отримав назву «День Дерева». Дата його припадала на 22 квітня. Через 100 років у 1970 році День Дерева був перейменований у День Землі і став проводитися по всій території США.

          Міжнародним свято було оголошено в 1990 році. Його святкування підтримали більше ніж 120 країн світу.

          Саме тоді про День Землі вперше почули і в Україні. І лише через 2 роки День Землі став відзначатися в Україні як день захисту природи, день акцій, спрямованих на звертання уваги громадськості до проблем нашої планети.

        Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Студенти нашого коледжу також не залишились байдужими до проведення цього свята і взяли участь в інтелектуальних перегонах « На колісниці часу, або Квітневий капіж», організованих за ініціативи комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» і проведених на базі Запорізького авіаційного коледжу.

 

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

Основною метою цього заходу стало сприяння розвитку екологічних знань та формування екологічної культури студентів. Для участі в перегонах було сформовано команду зі студентів І курсу груп ПМ 14-1 (кл. керівник Слободяник О.О.) і КС 14-1 (кл. керівник Нікітенко А.С.), яка отримала назву «ЛП: любителі природи». В перегонах також взяли участь команди із Запорізького металургійного коледжу ЗДІА, Запорізького авіаційного коледжу і Запорізького обласного ліцею «Захисник».

Переможці визначалися за результатами чотирьох конкурсів, 2 з яких містили питання з екології та охорони навколишнього середовища, де команди повинні були надати якомога більше правильних відповідей, а два інші були спрямовані на розвиток творчих здібностей студентів.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

На першому місці опинилася команда «Діти Землі» Запорізького металургійного коледжу ЗГІА, а команда ЗКР ЗНТУ посіла в інтелектуальних перегонах друге місце.

Всі учасники заходу отримали не лише безліч позитивних емоцій, а ще й велику кількість подарунків від членів журі.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

Життя коледжу