Цитата

Я завжди мріяв про те, щоб моїм комп'ютером можна було користуватися так само легко, як телефоном; моя мрія збулася: я вже не можу розібратися, як користуватися моїм телефоном.

Bjarne Stroustrup

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НЕПЕРЕРВНА ОСВІТА НОВОГО СТОРІЧЧЯ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Опубліковано: 13:03 28.04.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

 20-27 квітня 2015 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи».  

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

Мета конференції: об'єднання зусиль учених та практиків різних регіонів і країн щодо осмислення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку системи неперервної освіти.

Тематичні напрями конференції:

1. Філософія, мова, культура у контексті неперервної освіти

2. Актуальні проблеми формування та розвитку професійної компетентності фахівця в системі неперервної освіти

3. Освіта дорослих суб’єктів освітнього простору: проблеми і перспективи

4. Дидактика ХХІ ст.: наступність та інноваційність

5.Громадянська освіта та патріотичне виховання: історія, стан, перспективи розвитку

6. Інформатика та інформаційні технології у неперервній освіті

7. Соціально-психологічні аспекти освітнього менеджменту: досвід, актуальні проблеми, перспективи, пошуки

В очних он-лайн і офф-лайн заходах взяли участь близько 500 учасників, вчені і практики з Казахстану, Білорусії, Естонії, Латвії та Російської Федерації, представники вітчизняних наукових установ, університетів, академій, інститутів післядипломної педагогічної освіти з усіх регіонів України, педагогічні працівники коледжів, загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів.

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

В рамках роботи секції «Громадянська освіта та патріотичне виховання: історія, стан, перспективи розвитку» завідувач відділення Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ Клименко Г.В. презентувала творчі роботи студентів за темою «Я гордий тим, що я - українець!». Викладач-методист Боровик Ю.А. поділилася досвідом впровадження громадянської освіти у виховний процес коледжу (http://konfkaftmv.blogspot.com/).

Підсумки:

Конференція має особливий характер, оскільки будує міцні відносини партнерства та співпраці з іншими державами.

Впевнені, що нинішня конференція стане вагомим кроком у зміцненні існуючих зв’язків та сприятиме обміну передовим досвідом і сучасними ідеями. Переконані, що науково-практична конференція за міжнародною участю надасть нового            по­штовху в організації наукових досліджень, можливість вітчизняним та закордонним фахівцям на­лагодити ефективне співробітництво, зробити вагомий внесок у подальший розвиток громадян­ської освіти в Україні.

Життя коледжу