Цитата

Ніхто так не дивується роботі програми, як той хто її написав

МАЙСТЕР-КЛАС «МАК ПАМ'ЯТІ»

Опубліковано: 16:29 09.05.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Новий символ заходів, присвячених 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі ‑ червоний мак ‑ стає все більш популярним серед запорізької молоді. За підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласного центру молоді запорізькі активісти та волонтери вирішили провести 8 травня в центрі міста майстер-клас з виготовлення символічних червоних маків. Акція отримала назву «Мак пам'яті». 

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 

До майстер-класу долучився студент групи КС12-1 Балюшко Олександр: «Такі заходи на сьогодні дуже необхідні. Можу сказати ‑ процес виявився  цікавим і захоплюючим. В результаті майстер-класу виготовили кілька десятків символічних маків. Частина з них використана, як прикраси під час свят, частину  передали  ветеранам і бійцям АТО».

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

 По завершенню заходу учасники об'єднали свої зусилля та виготовили велику символічну макову квітку, яка у період свят прикрашала собою приміщення центру молоді.

Участь приймали Залата Юлія - ПМ-13-1 та Матвієнко Наталія ПМ-12-1

ИТ форум 2014”. Запорожский колледж Радиоэлектроники ЗНТУ

http://tv5.zp.ua/news/6425/Zaporozhcy-svoimi-rukami-izgotavlivali-maki-pamyati?page=3

Життя коледжу