Цитата

Будь собою, інші ролі зайняті.

Оскар Уайльд

Подорож до Києва

Опубліковано: 13:07 14.05.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Поїздки до різних міст України з метою відвідування музеїв, найстаровинніших пам’яток  вже стало доброю традицією в нашій комісії. Такі поїздки сприяють розширенню світогляду студентів, збагаченню позитивними враженнями, емоціями, надихають на творчість і просто дарують незабутні хвилини спілкування.

І в ці травневі свята ми (студенти груп ПМ, ОТ/КСМ та викладачі Слободяник О.О. і Шевченко О.О.) відвідали славетне та старе місто–герой, столицю нашої Батьківщини – Київ.

В столиці багато визначних місць, які варто побачити, але звичайно ж все за один день обійти неможливо.

Подорож до Києва

 

Під час першого маршруту ми познайомились із стародавньою частиною Києва: Національним оперним театром, шедевром київської архітектури, в якому у вересні 1911 р. було вбито прем‘єр міністра Російської імперії П. Столипіна; однією з найдревніших вулиць Києва – вул. Володимирською, що має дуже багато пам‘яток; Золотими Воротами, які використовувались в якості урочистого в’їзду в місто часів Ярослава Мудрого; Софійським собором, який входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і пам’ятником Б. Хмельницькому; Михайлівським Золотоверхим монастирем; ансамблем пам’ятників княгині Ользі, апостолу Андрію, який за легендою встановив на київських горах свій хрест і пророкував, що буде на цьому місці град великий, а також пам’ятником Кирилу і Мефодію, творцям слов’янської абетки; Володимирською гіркою і пам’ятником князю Володимиру, хрестителю Русі; Андріївською церквою, шедевром архітектора Растреллі; Андріївським узвозом, який називають українським Монмартром. Кінцевим пунктом цього маршруту стала легендарна Контрактова площа на Подолі, яка в давні часи використовувалась як місце торгів і ярмарків, безпосередньо до якої примикає фонтан Самсону, пам’ятник Г. Сковороді і гетьману П. Сагайдачному.

Подорож до Києва

А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста. Тому наступним пунктом призначення була найвідоміша в Україні вулиця.

Подорож до Києва

А неподалік лялькового театру, майже в самому центрі Києва знайшов собі притулок Водно-інформаційний центр, більш знаний як, Музей води. Відвідання музею починається зі спуску на десять метрів під землю. Саме тут розташовано експозиції, які розказують: яким чином річкова вода стає придатною до вживання; який шлях вона проходить перш ніж опиниться в крані; в який спосіб забезпечувався Київ водою в давнину; де пролягав перший київський водогін. Також ми оглянули різноманітні цікаві, навіть унікальні експонати: залишки древніх труб, макети систем водопостачання та каналізації. Не менш цікава розвага чекала нас в одному з залів – мильні бульбашки, настільки велетенські, що можна за бажанням опинитись всередині однієї з них, а також басейн із екзотичними японськими рибками. Якщо піднести долоню близько до води, рибки виринають і торкаються її. Один із залів перетворено в грот, оглянувши який можна дізнатись про різні форми існування води в природі: побачити танення льодовика, виверження гейзера, і звичайно – дощ з грозою. Також цікавинкою музею є діюча модель артезіанської свердловини. 

Подорож до Києва

Потім вирушили в бік Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Подорож до Києва

З перших хвилин перебування на території музею нас вразила велич монументу Батьківщина-мати, який видно практично з будь-якого кутка Києва. ( До речі, металевий каркас монументу зроблений з неіржавіючої сталі, виплавленої в Запоріжжі.) Не залишили байдужими нас скульптурні композиції "Форсування Дніпра", "Передача зброї" та чаша "Вогонь слави". Також відвідали виставку бойової техніки та озброєння, яка розташована на відкритих майданчиках.

Подорож до Києва

І ще дуже багато цікавого…

Подорож до Києва

Стомлені, але щасливі, сповнені позитивних вражень і творчих планів ми повернулися додому.

Життя коледжу