Цитата

Усім, що я знаю про викладання, я зобов'язаний поганим студентам.

Джон Холт

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

Опубліковано: 05:23 18.05.2015

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

 

 

 27 травня 2015 року  о 15.30 годині в коледжі відбудеться День відкритих дверей, у рамках якого Ви зможете отримати ґрунтовну інформацію про наш навчальний заклад, матеріальну базу, правила прийому, навчання у коледжі та проживання у гуртожитку, а також отримати вичерпні відповіді на питання, що Вас цікавлять.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

 

Досвідчені викладачі випускаючої циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж» допоможуть Вам зробити правильний вибір!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

ІТ – ЦЕ ПРОСТО!

Що таке інформаційні технології? Це все, що пов’язано з обробкою, зберіганням і передачею даних. І сьогодні вони оточують нас у всіх сферах життя: записна книжка в вашому телефоні – це база даних, улюблений новинний сайт – це зверстаний програмний код, бортовий комп’ютер автомобіля – спеціальна обчислювальна система. Хочемо ми того чи ні, ІТ стали невід’ємною частиною сучасного життя і займуть значне місце в суспільстві майбутнього.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

ХТО ТАКІ АЙТІШНИКИ ?

ІT-фахівці - це свого роду чарівники, оскільки вони створюють те, чого ще не існує. Їхня робота - це різноманітні технології майбутнього, які роблять світ розумнішим, зручнішим і кращим. При цьому терміни реалізації IТ-проектів досить короткі - від місяців, до декількох років. Тому ви завжди можете побачити, як ваша ідея матеріалізується вашими зусиллями буквально на ваших очах, в той час як в інших індустріях від проектування до реалізації проектів часто проходять десятиліття.

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

За оцінками експертів, в найближчі 5 років у світі буде створено понад 5 мільйонів нових робочих місць в IТ-галузі. Попит на програмістів в Україні сьогодні значно перевищує пропозицію, тому в них немає проблем з працевлаштуванням, а їх зарплати постійно зростають.

ЯК ПОТРАПИТИ В ІТ?

зробити правильний вибір –

Запорізький коледж радіоелектроніки

Запорізького національного технічного університету!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ 

ОСВІТА В  ЗКР ЗНТУ – КЛЮЧ ДО УСПІХУ!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Новини