Цитата

Я не терпів поразок. Я просто знайшов 10000 способів, які не працюють.

Томас Едісон

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ BRIGHT ACADEMY

Опубліковано: 10:07 22.05.2015

Випускюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Сьогодні система освіти не встигає за стрімким розвитком IT-технологій, тому ми прагнемо розвивати нові додаткові форми навчання самостійно, планомірно нарощувати свою участь у вирішенні зазначених завдань і впроваджувати інноваційні підходи та методики при підготовці молодих спеціалцстів.

20 травня 2015 року для студентів коледжу за ініціативою викладачів комісії організована зустріч з представниками навчального IT-центру Bright Academy.

Зустріч з представниками Bright Academy

 Bright Academy — сертифікований партнер Brain Academy, відкриття якого відбудеться 26 травня на базі Запорізького Національного Університету.

Brain Academy – це комплексна система підготовки професіоналів для галузі інформаційних технологій відповідно до міжнародних стандартів і вимог українських компаній. В основі навчальних програм Brain Academy закладені стандарти IT-компетенцій, розроблені у співпраці з провідними IT-компаніями і кращими експертами галузі. Brain Academy створила інноваційну екосистему, яка об’єднує IT-компанії та навчальні заклади, і забезпечує можливість підготовки та працевлаштування фахівців світового рівня.

Зустріч з представниками Bright Academy

«Відкриття BrainAcademy є кроком назустріч сучасній IT-освіті, — зазначив Дмитро Нагорний, директор Bright Academy. — Ми раді нашому співробітництву з Brain Academy, адже це єдиний в Україні центр авторизованих курсів по тестуванню і розробці програмного забезпечення. Ми сертифікували своїх тренерів і тепер будемо читати найповнішу програму на ринку освіти.  Це дозволить гарантувати студентам якість навчання і подальше працевлаштування в найкращі IT-компанії».

Зустріч з представниками Bright Academy

«Розробка програмного забезпечення в Україні розвивається в перспективну індустрію, яка може стати локомотивом відродження нашої економіки. За даними асоціації «IT-Ukraine» дефіцит фахівців у галузі інформаційних технологій в Україні зростає з кожним роком. Однак, влаштуватися на роботу в IT-компанії може тільки 45% випускників. Кваліфікація решти не відповідає вимогам. Тому виникає нагальна проблема підвищення якості підготовки фахівців, доведення її до рівня світових стандартів» – зазначив тренер по курсу тестування, співробітник ІТ-компанії AMGRADE  Бойченко Лев .

Зустріч з представниками Bright Academy

 

Поєднання традицій випускаючої циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж» з новими можливостями Brain Academy є ще одним кроком назустріч сучасним викликам в IT-освіті .


Життя коледжу