Цитата

Є лише один спосіб зробити велику роботу – полюбити її

Стів Джобс

ТИЖДЕНЬ КОМІСІЇ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Опубліковано: 07:02 26.05.2015

Тиждень комісії іноземної мови

Усім викладачам іноземних мов відома істина: «Innovationis

the successful introduction of a better thing or method» .

Всі педагоги погодяться з тим, що інновації починаються з креативних думок самих викладачів.

Правильний підхід педагога до викладання свого предмета - це один з найефективніших засобів пробудження й підтримки у студентів інтересу до іноземної мови. Позакласна робота, наприклад, дає можливість залучити до навчального й виховного процесу велику кількість студентів, враховуючи їх індивідуальність. Позаурочні заходи з іноземної мови - це важлива складова праці кожного викладача - предметника.

Першочерговим завданням викладачів комісії іноземної мови є виховання всебічно розвиненої людини. Важливою складовою цього завдання є боротьба за високу якість знань і вмінь студентів, формування в них навичок самостійної розумової праці, виховання творчої особистості. З цією метою з 25 по 30 травня 2015 р. в нашому коледжі було проведено «Тиждень  комісії іноземної мови» - подія, яку з нетерпінням чекали і викладачі, і студенти.


Тиждень комісії іноземної мови

Тиждень комісії іноземної мови

 В понеділок 27 квітня 2015 року на другій парі викладачем Федоришиною К.П. в гупі КС 13-1 було проведено вікторину “Travelling to the English –speaking countries”. Група була розподілена на дві команди “ The USA” і “The UK”. Команди змагались за найкращі знання з країнознавчого матеріалу. Була інтенсивна боротьба, але перемогли найсильніші.  Обидві команди отримали символічні подарунки.

Тиждень комісії іноземної мови

 28 квітня в коледжі було проведено конкурс «Кращий знавець англійської мови» серед студентів І курсу всіх спеціальностей коледжу. Першокурсники мали змогу показати свої знання з дисципліни «Іноземна мова».

В конкурсі прийняло участь  9  найсильніших студентів.

За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

І місце – Погосян Олексій студент групи ОТКСМ 14-1

ІІ місце – Цвіркун Роман студент групи ОТ 13-1

ІІІ місце – Кондратов Дмитро та Перловський Олег

Вітаємо наших переможців!

Тиждень комісії іноземної мови

29 квітня на класній годині було проведено позакласний захід “ThetraditionsoftheRoyalFamily”. Цього свята чекали всі, адже метою проведення було викликати у студентів та відвідувачів заходу інтерес до країни, мову якої вони вивчають; збагатити  світогляд студентів знаннями про державний устрій Великобританії та Королівської сім’ї, стиль життя людей закордоном, звичаї, побут, традиції цієї країни; навчити студентів цінувати й поважати звичаї та традиції інших країн; розвивати уяву і логічне мислення.

Свято проходило у вигляді телевізійних новин “News Time”, де ведучі охоче розповіли присутнім студентам та гостям про найцікавіше, що є у Великій Британії. Дуже вдало вели репортажі наші кореспонденти з Лондона, які віщали новини про Королівську сім’ю обома мовами: англійською та російською. На телеекрані транслювалися традиційна зміна караулу, церемонія передачі ключів, новини про королеву Англії, її високість Єлізавету ІІ, її сім’ю, резеденціїї королеви, та історія життя чарівної Леді Ді.  На прикінці свята всі гості отримали подарунки та були запрошені на англійське чаювання з британськими смаколиками.

 

Тиждень комісії іноземної мови

Тиждень комісії іноземної мови

Тиждень комісії іноземної мови

Тиждень комісії іноземної мови

А на прикінці тижня комісії було проведено шоу зіркової четвірки з Ліверпулю. Історія всесвітньовідомої та популярної навіть сьогодні групи “TheBeatles” не залишила байдужими нікого.

Всі охочі занурились в світ бітлів, які тоді, в далекі 60-ті

розширили палітру поп-музики, додаючи елементи кантрі та блюзу.

Їх стиль копіювали інші. Їх пісні пройшли довгий шлях.

Не всі можуть бути популярними роками, але бітлам вдалося

бути відомими  протягом 50 років і після  їх розпаду.

Тиждень комісії іноземної мови

В кінці заходу, студент групи ОТ 12-2 Багрін Антон разом з викладачами та всіма бажаючими виконав популярну пісню бітлів “ Let  itbe…” 

Тиждень комісії іноземної мови

 Завершальним етапом тижня комісії іноземної мови було підведення підсумків та нагородження найактивніших студентів, які охоче приймали участь у всіх запланованих заходах.

 

Бажаємо всім наснаги та благополуччя!

 

Тиждень комісії іноземної мови

До нових зустрічей в новому навчальному році!

Життя коледжу