Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на ммилість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь? »Я не можу собі навіть уявити яка плутанина в голові може привести до подібного питання.

harles Babbage

НЕ СКЛАЛИ ЗНО? ВСТУПАЙТЕ ДО КОЛЕДЖУ!

Опубліковано: 11:40 26.05.2015

Абітурієнту

 13 травня з’явилися результати тестування з української мови та літератури. Для більшості отримані бали стали першим успішним кроком у подоланні складного шляху випробувань. Але частина абітурієнтів з сумом дізналися, що не склали тест. А отже, продовження оцінювання з інших предметів неможливе. Без результатів тестування з української мови та літератури не можна вступити до жодного українського університету.

То що ж виходить – до наступного року забути про навчання у виші? Якщо ваше бажання стати студентом вже цього року дуже велике і ви готові наполегливо працювати над собою, ви можете скористатися можливістю вступу на перший курс Запорізького  коледжу радіоелектроніки.

 

Абітурієнту

Звичайно, у такому разі ви вступатимете на основі свідоцтва про базову середню освіту і вчитиметеся на рік більше, ніж вступники з повною середньою освітою. Проте, після закінчення коледжу, ви зможете продовжити здобуття освіти по скороченій програмі в університеті. Дуже важливо й те, що навчання на першому курсі коледжу допоможе позбавитися прогалин у знаннях, які, власне, й могли завадити вам успішно скласти перший тест ЗНО.

Можливість стати студентами коледжу матимуть і абітурієнти, які пройшли випробування з української мови та літератури, проте не здолають тестування з якогось іншого предмета. Для вступу на другий курс коледжу потрібні результати ЗНО лише з двох предметів (один з них – українська мова та література), і це може стати виходом для тих, хто з якихось причин не склав один з тестів.

Більше інформації про можливість вступу у коледж для вступників з повною середньою освітою можна дізнатися під час Дня відкритих дверей в Запорізькому коледжу радіоелектроніки 27 травня 2015 року о 15.30 годині.

Абітурієнту

Досвідчені викладачі випускаючої циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж» допоможуть Вам зробити правильний вибір!

Новини