Цитата

О мово вкраїнська! Хто любить її, той любить мою Україну!

В.Сосюра

ВІТАЄМО ПРИЗЕРА VIII ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ

Опубліковано: 11:45 27.05.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

Всеукраїнська олімпіада з інформатики

21-22 травня 2015 року на базі Одеського технічного коледжу Одеської національної академії харчових технологій проходила VIII Всеукраїнська олімпіада з “Інформатики та комп’ютерної техніки” серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, в якій взяли участь студенти з 20 областей України та міста Києва.

Олімпіада проводилася з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

      Студент Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ групи ПМ-12-1 Бібарсов Руслан посів призове ІІІ місце. До участі в олімпіаді Руслана готувала і супроводжувала викладач спеціальних дисциплін Шевченко Олена Петрівна.

Всеукраїнська олімпіада з інформатики

   Чітка організація, гостинність  та злагоджена робота господарів змагань сприяли продуктивній роботі.

     21 травня на урочистому відкритті учасників олімпіади привітали члени оргкомітету та представники вищої освіти міста Одеси. В цей же день було проведене пробне тестування та вибір журі для оцінки робіт. Через комп’ютерне тестування студенти доводили свої теоретичні знання.

     22 травня проходили теоретичні та практичні випробування студентів, в яких  учасники продемонстрували свої практичні вміння та майстерність. Журі було вимогливим та неупередженим.

     Під час перевірки виконаних завдань та підбиття підсумків студенти могли поділитись один з одним своїми думками та враженнями.

     Після оголошення попередніх результатів, протягом обумовленого часу апеляцій подано не було,  результати були визнані остаточними. Оскільки в олімпіаді взяли участь кращі з кращих, то боротьба йшла за кожний бал. Наскільки напруженим було це змагання інтелектуалів, можна судити з того, що остаточні його підсумки були оголошені пізно ввечері. 

Всеукраїнська олімпіада з інформатики

Отже визнано переможцями:

І місце – Стецюра Владислав Віталійович. Викладач – Тодоріко Євгенія Сергіївна. Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету, Херсонська область м. Нова Каховка.

ІІ місце – Тунєгов Сергій Євгенович. Викладач – Палаус Ольга Миколаївна. Гірнично електромеханічний коледж ДВНЗ «Криворізький національний університет», Дніпропетровська область м. Кривий Ріг.

ІІІ місце - Бібарсов Руслан Рінатович. Викладач – Шевченко Олена Петрівна. Запорізький коледж радіоелектроніки Запорізького національного технічного університету, Запорізька область. м. Запоріжжя.

    В програмі олімпіади окрім конкурсних випробувань була запланована екскурсійна програма: ознайомлення з історією та матеріальною базою Одеського технічного коледжу, автобусна прогулянка по м.Одеса та відвідування Одеського національного театру опери та балету.

Всеукраїнська олімпіада з інформатики

     На закриття олімпіади Одеський технічний коледж ОНІХТ підготував концертну програму, по завершенню якої проведено урочисте нагородження всіх учасників та їх викладачів дипломами. Призери олімпіади отримали почесні грамоти та призи.

Всеукраїнська олімпіада з інформатики

ВІТАЄМО БІБАРСОВА РУСЛАНА та ШЕВЧЕНКО ОЛЕНУ ПЕТРІВНУ.

БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА МАЙБУТНІХ ПЕРЕМОГ!

Життя коледжу