Цитата

Ніхто так не дивується роботі програми, як той хто її написав

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІТ-ЦЕНТРУ «BRIGHT ACADEMY»

Опубліковано: 12:28 27.05.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж»

 26  травня 2015 року на запрошення директора освітнього ІТ- центру Bright Academy студенти груп КС12-1, ПМ14-1 та викладачі Слободяник О.О., Шевченко О.П., Боровик Ю.А. взяли участь у презентації центру підготовки ІТ-спеціалістів по міжнародним стандартам. Захід проходив у Запорізькому національному університеті.

Bright Academy

 Голова «Bright Academy» Дмитро Нагорний розповів про стрімкий розвиток ІТ-галузі на фоні стагнації економіки нашої держави. Він навів статистику, за якою вже зараз в галузі програмного забезпечення відчувається значний дефіцит кваліфікованих кадрів (йдеться про 170 тисяч вакансій, тоді як загальна кількість офіційно зареєстрованих безробітних в Україні – 523 тисячі). Особливо перспективною галузь комп’ютерних технологій є в нашій області, де їй приділяють багато уваги на рівні керівництва міста й регіону. Існує навіть план створити на території Запоріжжя аналог загальновідомої Силіконової долини.

Директор «Brain Academy» , сертифікованим партнером якого є запорізький освітній ІТ-центр,Ігор Закаловвідзначив, що саме розквіт ІТ-галузі зможе забезпечити розвиток економіки України.

Bright Academy

Під час церемонії проректор ЗНУ з наукової роботи Геннадій Васильчукпривітав всіх присутніх на заході, побажав їм успішного навчання й самореалізації. Геннадій Миколайович наголосив, що на сьогодні українські ІТ-фахівці входять до «топової п’ятірки» світового рейтингу розробників програмного забезпечення. Тож усі, хто відчуває у себе схильність до цього виду роботи, мають замислитися щодо перспектив подальшого працевлаштування у цій галузі.«Сьогодні  ми почули вельми невтішну статистику щодо стану вітчизняної економіки, де активно розвивається лише ІТ-галузь. Та як фаховий історик хочу підкреслити, що українській нації властиве позитивне мислення, тож головне – не втрачати надію, бути впевненим у власних силах, відшукати собі справу до душі та докласти зусиль задля того, аби реалізуватися у ній. І така стратегія обов’язково стане успішною», – підкреслив він. 

Bright Academy

Почесний гість заходу, генеральний директор холдингу «INFOTEK» Марко Марченкопідкреслив, що схвалює цю ініціативу, бо на власному досвіді добре знає, наскільки галузь комп’ютерних технологій потребує добре підготовлених фахівців. Він звернувся до присутніх на заході зі закликом підвищувати свій освітній і професійний рівень.

Представник Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал» Запорізької обласної федерації роботодавців від імені  Президента ЗОСПП, Голови Ради ЗОФР Ваната П.М. побажав присутнім реалізувати свої плани.

Новини