Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на ммилість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь? »Я не можу собі навіть уявити яка плутанина в голові може привести до подібного питання.

harles Babbage

ЗІ СВЯТОМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ

Опубліковано: 12:28 28.05.2015

Трійця — це день, який символізує сходження Духа Святого до учнів Ісуса Христа. Святкування Дня святої Трійці в наш час не втратило своїх традицій. Обов'язково вчиняється святкова літургія. Православні християни прикрашають свої будинки зеленню, оскільки на Синайській горі, коли з'явився Святий Дух, все цвіло зеленню.

Свято трійці

А ще квітучі гілки нагадують нам про те, що під дією благодаті Божої людські душі розцвітають плодами чеснот. Тож нехай це свято надихає Вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут.

Колектив випускаючої циклової комісії професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем», «Обслуговування комп'ютерних систем і мереж».

Новини