Цитата

Вивчай все не з марнославства, а задля практичної користі.

Георг Крістоф Ліхтенберг

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КП «НВК «ІСКРА»

Опубліковано: 07:31 12.06.2015

Випускаюча циклова комісія професійної та практичної підготовки за спеціальностями «Прикладна математика», «Обслуговування комп’ютеризованих інтегрованих і робототехнічних систем»

НВК ІСКРА

 На казенному підприємстві «Науково-виробничий комплекс «Іскра» 4 червня 2015 року відбувся День відкритих дверей для друзів і родичів співробітників заводу. «Іскра» вже багато років є базою для проходження практики студентами ЗКР ЗНТУ. На підприємстві завжди раді енергійним і талановитим молодим людям. У цьому змогли переконатися студенти і викладачі, які прийшли на запрошення керівництва завода.  Для гостей  була передбачена захоплююча екскурсія.

 

 

 

НВК ІСКРА

НВК «Іскра» - провідний розробник і виробник наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України. Це конструкторське бюро і електромашинобудівний завод, об'єднані єдиною маркою «Іскра».

НВК ІСКРА

Певний час підприємство переживало кризу. З 2012 року завод увійшов до складу ДК «Укроборонпром», змінився його менеджмент, що обумовило  позитивну динаміку по основних показниках економічної діяльності. Отримавши новий імпульс, підприємство  впроваджує нові технології та створює нові зразки продукції. 

НВК ІСКРА

Радіолокаційні станції виробництва КП «НВК «Іскра» мають успішну історію і користуються попитом як на вітчизняному, так і на закордонних ринках військової техніки. Основу експортного потенціалу підприємства складає  радіолокаційна техніка, послуги з ремонту та модернізації раніше випущених РЛС, поставка запасних частин до РЛС.

НВК ІСКРА

 Студенти на власні очі побачили як працює цілісна система з виробництва, «занурились» у виробничу атмосферу: відвідали цехи заводу. 

НВК ІСКРА

За ініціативою голови циклової комісії Слободяник О.О. для студентів груп ПМ-14-1, КС-14-1 (класний керівник Нікітенко А.С.), КС-12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) організована зустріч із заступником директора Волковим Володимиром Васильовичем.

Володимир Васильович розпочав свою трудову діяльність на «Іскрі» з 1983 року інженером-технологом цеху №50 магнітофонного виробництва. З 2007 по 2012 рік керував цехом мікроелектроніки і друкованих плат. З 2012 року працює заступником директора КП "НВК "Іскра" по виробництву.

НВК ІСКРА

Волков В.В. ознайомив учасників екскурсії з історією заводу, організаційними особливостями його діяльності, ресурсною базою, а також  з основними напрямками роботи підприємства.

«Основна наша перевага – те, що ми розробляємо та виготовляємо техніку за своїми кресленнями. Ми зберегли наукову базу, маємо своє конструкторське бюро» - підкреслив заступник директора.

НВК ІСКРА

Найважливішим кроком у житті є вибір професії. Адже коли людина займається тим, що її цікавить – віддача від її праці найвища. Кажуть, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання у праці. Ким би ви не стали – ви перш за все повинні бути людьми: добрими, працьовитими, правдивими, чесними. І саме ці риси ми  виховуємо у студентів  на протязі чотирьох років навчання у коледжі. Ростити дерево, хліб, дійсно важко, але особливо важко ростити людину! Для кожного педагога це головна перемога.

В механічному цеху студентам представили найкращого оператора верстатів з ЧПУ, випускника коледжу  групи ОТ-08-2, Хабарова Владислава. Характеризуючи професію, Влад знайшов яскраві і переконливі слова, підкреслив не лише переваги, але і складності у своїй роботі. 

НВК ІСКРА

«Любити свою професію, - зауважив заступник директора - значить виконувати її добре, сумлінно; любити професію – це не значить цінувати в ній тільки переваги, потрібно відчувати професійну гордість за неї. Пишатися своєю професією може лише той, хто добре працює для людей, яку б посаду він не обіймав».

НВК ІСКРА

 

Завдяки керівництву заводу була створена тепла і дружня атмосфера. Екскурсія залишила масу вражень:

Волков Василій, студент групи ПМ-14-1:

– У мене на заводі працює батько. Коли закінчу коледж, планую працювати тут. Для себе зазначив, що «Іскра»– підприємство ініціативних працівників, які докладають максимум зусиль для того, щоб робочий побут став комфортнішим, а праця – безпечнішою. І я хочу приєднатися до їх числа. 

 Максимова Катерина та Худєнкова Дар’я , студентки групи КС-12-1:

 – Це наша перша, і, напевно, незабутня зустріч із заводом.  Нам завжди було цікаво побачити справжнє підприємство. Екскурсія пройшла на високому рівні. Особливо вразила своєю потужністю радіолокаційна техніка.

 «Іскра» цілеспрямовано займається питаннями розвитку персоналу і підвищенням кваліфікації праці співробітників. Тому молоді спеціалісти мають добрі можливості для кар'єрного зростання та самореалізації.

 Основна мета проведеного заходу – допомогти молоді визначити свою подальшу професійну орієнтацію і знайти гідне застосування отриманим під час навчання знанням.  Під час робочої зустрічі досягнуто домовленостей щодо можливості проведення навчальних занять з спеціальних дисциплін на базі підприємства для студентів вказаних спеціальностей. Підтримати молоді кадри в майбутньому зобов'язуються      досвідчені фахівці НВК «Іскра». 

НВК ІСКРА

Життя коледжу