Цитата

Є лише один спосіб зробити велику роботу – полюбити її

Стів Джобс

«Степ та воля - козацька доля»

Опубліковано: 06:59 16.11.2015

04 листопада 2015 року в Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ відбулось свято козацької слави «Степ та воля- козацька доля».

«Степ та воля - козацька доля»

 Урочистості проходили в святково-прикрашеному читацькому залі бібліотеки коледжу.

«Степ та воля - козацька доля»

На святі були присутні: Сокульський Арнольд Леонідович - український історик , краєзнавець , кандидат історичних наук, перший директор Національного заповідника «Хортиця» (1970–1979, 1981–1984),

 

Завгородній Анаталоій Михайлович- художник Запорізького краю, автор ілюстрацій до чисельних книжок про Запоріжжя та острів Хортицю.

 

У святі також взяли участь студенти Запорізького музичного училища імені  П.І.Майбороди та були запрошені студенти Торгового коледжу ЗНУ.

«Степ та воля - козацька доля»

Відкрив свято козацької слави піснею «Гей, шуми Великий Луже» студент 4 курсу Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ  Багрін Антон.

Сокульський Арнольд Леонідович зацікавив студентів та гостей свята історією козацтва та історією рідного краю, а  запорізький художник Анатолій Михайлович Завгородній  поділився своїм талановитим надбанням витворів художнього мистецтва. 

«Степ та воля - козацька доля»

Кожна картина автора супроводжувалась яскравим описом, старовинною легендою, чудовим віршем  або мелодійними піснями у виконанні студентки музичного училища ім. П.І.Майбороди  Олександри Зворигіної та бандуриста Богдана Христенка.

«Степ та воля - козацька доля»

І на останок хочеться додати : нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живе в кожній людині прагнення до вільного та незалежного життя.

У глибині душі кожного запоріжанина  живе козак, і   ми пишаємось нашим  славним корінням,   запорізькими  козаками, талановитими людьми, які живуть і працюють  на нашій козацькій землі.

«Степ та воля - козацька доля»

Голова циклової комісії українознавства та іноземних мов,

викладач-методист Федоришина К.П.

 

Життя коледжу