Цитата

Краще тримати рот на замку і здатися дурнем, ніж заговорити і розвіяти всі сумніви.

Марк Твен

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

Опубліковано: 09:10 24.11.2015

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

Традиційно восени коледж відкриває двері для всіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та освіту, яку кожен  може отримати, вступивши до ЗКР ЗНТУ.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

Знайомство з Запорізьким коледжем радіоелектроніки ЗНТУ  майбутні вступники  та їх батьки почали з бесіди, яка відбулася у бібліотеці за участю заступника директора з навчально-виховної роботи Великодної О.В., секретаря приймальної комісії Винокурової І.В., голови випускаючої циклової комісії  ОТ, Р, ТК Арсеньєва В.В.  та голови випускаючої циклової комісії КС та ПМ Слободяник О.О. Для майбутніх вступників були детально роз’яснені спеціальності, умови вступу до коледжу та особливості підготовки подання документів для майбутніх студентів.

Дуже цікаву та доступну інформацію щодо спеціалістів, яких готує коледж отримали абітурієнти від викладачів спецдисциплін Шевченко Олени Петрівни та Боровик Юлії Анатоліївни.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

По завершенню бесіди для гостей була організована ознайомча екскурсія територією коледжу, під час якої школярам та їх батькам показали  аудиторії, навчальні лабораторії та кабінети навчального закладу.  Крім цього, гості коледжу  мали змогу на власні очі побачити українську світлицю та ознайомитись з виробами творчого гуртку «Народні майстрині», яким керує молодий викладач комісії українознавства та іноземних мов Яркова Оксана Анатоліївна. На згадку від комісії абітурієнти та їх батьки отримали невеличкі сувеніри.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

А викладач комісії суспільно-економічних дисциплін Алєксєєнко Вікторія Борисівна ознайомила абітурієнтів та їх батьків з краєзнавчою роботою, яку вона проводить зі студентами, а також із знайденими під час розкопок залишками історії рідного краю. 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

На останок хочеться додати, що ми завжди раді бачити нові обличчя в нашому навчальному закладі і будемо чекати на нових абітурієнтів в стінах нашої Альма-матір. 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗКР ЗНТУ

Новини