Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Опубліковано: 11:12 09.12.2015

 

Підтримка статусу коледжів

у новому проекті закону про освіту

 Шановні колеги, студенти, випускники коледжів і технікумів та їх родини!

У зв’язку із реформуванням освіти в Україні виникає багато дискусійних питань, у тому числіпитання щодо місця технікумів та коледжів в системі освіти України.

Долучення технікумів та коледжів до системи професійно-технічної освіти, яке планується в проектах Законів України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту»,тягне за собою багато загроз, у тому числі об’єднання коледжів і технікумів із професійно-технічними училищами в одну ланку, щопризведе до пониження їх статусуі, можливо, поглинання.

З метою акцентувати увагу громадськості та Президента України як ГАРАНТА прав і свобод громадян щодо даної проблеми, на Офіційному інтернет-представництві Президента України «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» були зареєстровані петиції:

1. Електронна петиція«Місце технікумів та коледжів в системі освіти України»№22/018160-еп оприлюднена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України. Розпочався збір підписів на її підтримку.

Петиція доступна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/18160

2. Електронна петиція«Щодо статусу технікумів та коледжів»№22/017901-еп оприлюднена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України. Розпочався збір підписів на її підтримку.

Петиція доступна за посиланням:

https://petition.president.gov.ua/petition/17901

Якщо Вамнебайдужа доля навчальних закладів, які готують практико-орієнтованих фахівців, підтримайте обидві петиції на сайті.

Для цьогонеобхідно здійснити такі кроки:

1. Пройти процедуру реєстрації на Офіційному інтернет-представництві Президента України «Електронні петиції» за адресоюhttps://petition.president.gov.ua(вікно реєстрація).

2. Підтвердити реєстрацію за допомогою ідентифікаційного коду або інтернет-банкінгу (якщо таким користуєтесь).

3. Увійти на Офіційне інтернет-представництво Президента України «Електронні петиції» за адресою

https://petition.president.gov.ua(вікно вхід).

4. Проголосувати за ПЕТИЦІЇ"Місце технікумів та коледжів в системі освіти України"та"Щодо статусу технікумів та коледжів".

ВАЖЛИВО !

При реєстраціїне використовуйте mail.ru(всі ru)

Петиції на сайті можна знайти:

1. За назвою

2. За номером

3. За посиланням

Новини