Цитата

Всі до одного хочуть неодмінно потрапити в рай! Але ж з людей ніхто і вмирати не хоче.

Ельвін

Екскурсія на ПАТ ЗАЗ

Опубліковано: 04:07 25.11.2011

21 жовтня 2011 року викладачем з дисципліни „Експлуатація технічних засобів РТС”  Боровик Ю.А. для групи КС08-1 була організована екскурсія на ПАТ ЗАЗ з метою вивчення гнучких виробничих систем із застосуванням промислових роботів.

Екскурсія на ПАТ ЗАЗ. ЗКР ЗНТУ КС-08-1

ПАТ ЗАЗ володіє повним циклом виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, спорядження кузова і складання автомобіля.

Екскурсія на ПАТ ЗАЗ. ЗКР ЗНТУ КС-08-1

Досвідчені робітники підприємства ознайомили студентів ЗКР з динамікою розвитку автозаводу, пріоритетами якої є постійне прагнення удосконалювати власну продукцію. Робота над втіленням нових ідей у життя і розширення модельного ряду автомобілів свідчить про прогрес створення вітчизняного автомобіля.

Екскурсія на ПАТ ЗАЗ. ЗКР ЗНТУ КС-08-1

Студентів впевнили, що політика якості підприємства спрямована на задоволення вимог і очікувань споживачів, вдосконалення системи менеджменту якості. Виробництво відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000 і вимогам, висунутим партнерами ПАТ «ЗАЗ».

Екскурсія на ПАТ ЗАЗ. ЗКР ЗНТУ КС-08-1

Під час проведення екскурсії студенти ознайомились зі складальним виробництвом автомобілів та автоматизованим устаткуванням, яке використовується на підприємстві.

Екскурсія на ПАТ ЗАЗ. ЗКР ЗНТУ КС-08-1Екскурсія на ПАТ ЗАЗ. ЗКР ЗНТУ КС-08-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Життя коледжу