Цитата

Просто тому, що щось не працює не так, як ви планували, не означає, що воно марно

Томас Едісон

Шановні студенти та батьки!

Опубліковано: 05:45 26.02.2016

УВАГА!!!

Сьогодні життя спонукає молодь до самостійності та ранньої трудової діяльності. Усвідомлюючи це, учні старших класів, ще навчаючись в школі, починають замислюватись не лише про здобуття освіти за певною престижною спеціальністю, а ще й про отримання достатніх практичних навиків за обраною професією. Саме такі випускники шкіл і зупиняють свої погляди на коледжах і технікумах, в яких можна швидко опанувати актуальну професію, пройти певну практичну підготовку та водночас отримати вищу освіту.

Тож, актуальність навчання в коледжах та технікумах не залишає сумнівів.

Але, в зв’язку із реформуванням освіти в Україні виникає дуже болюче питання щодо місця технікумів та коледжів в системі освіти України. Долучення технікумів та коледжів до системи професійно-технічної освіти, яке планується в проектах Законів України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», тягне за собою багато загроз, у тому числі об’єднання коледжів і технікумів із професійно-технічними училищами в одну ланку, що призведе до пониження їх статусу.

Тож, звертаємось до Вас з проханням підтримати петиції до Президента України, які зареєстровані на Офіційному інтернет-представництві Президента України «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ»:

1. Електронна петиція «Місце технікумів та коледжів в системі освіти України» №22/018160-еп (https://petition.president.gov.ua/petition/18160);

2. Електронна петиція «Щодо статусу технікумів та коледжів» №22/017901-еп (https://petition.president.gov.ua/petition/17901).

 

До кінця терміну збору голосів залишилось 8 діб

Дякуємо Вам за підтримку та Вашу небайдужість!

 

Новини