Цитата

Мене два рази питали [члени Парламенту]: «Скажіть на ммилість, містер Беббідж, що трапиться, якщо ви введете в машину невірні цифри? Чи зможемо ми отримати правильну відповідь? »Я не можу собі навіть уявити яка плутанина в голові може привести до подібного питання.

harles Babbage

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР "ДЖЕК ЛОНДОН"

Опубліковано: 09:57 28.03.2016

В бібліотеці коледжу пройшов літературний вечір «Джек Лондон», присвячений 140-річчю від дня народження видатного американського письменника.

ДЖЕК ЛОНДОН

ДЖЕК ЛОНДОН

На зустріч запросили керівника центру національних культур «Сузір’я» та спеціаліста обласної універсальної наукової бібліотеки – Ольгу Анатоліївну та Ірину Олексіївну.

ДЖЕК ЛОНДОН

Співробітники нашої бібліотеки оформили книжково-ілюстративну виставку творів Д.Лондона, критичні матеріали, спогади про славетного письменника.

ДЖЕК ЛОНДОН

Студенти першого курса групи ОТ, КС, КСМ зі своїми класними керівниками: Василенко Я.О., Ребровою О.В., Яловою О.О. слухали біографію Д. Лондона, про його творчість, докладний аналіз його ідейних і естетичних пошуків.

ДЖЕК ЛОНДОН

ДЖЕК ЛОНДОН

Автор «Мартіна Удача», «Залізної п’яти», «Любов до життя» змальовував мужніх, сильних духом, витривалих людей, котрі високо цінували дружбу, вірність, любов.

Студенти запросили гостей приходити до коледжу та запропонували цікаві для них теми.

 

Завідувач бібліотеки Юматова С.І.     

Життя коледжу