Цитата

Комп’ютер виконує дуже прості операції – бере число, додає до іншого числа, порівнює результат з третім числом – але виконує їх зі швидкістю, скажімо, 1000 000 в секунду. На швидкості 1000 000 операцій в секунду результати більше нагадують магію

Стів Джобс

ЛІТЕРАТУРНИЙ ВЕЧІР "ДЖЕК ЛОНДОН"

Опубліковано: 09:57 28.03.2016

В бібліотеці коледжу пройшов літературний вечір «Джек Лондон», присвячений 140-річчю від дня народження видатного американського письменника.

ДЖЕК ЛОНДОН

ДЖЕК ЛОНДОН

На зустріч запросили керівника центру національних культур «Сузір’я» та спеціаліста обласної універсальної наукової бібліотеки – Ольгу Анатоліївну та Ірину Олексіївну.

ДЖЕК ЛОНДОН

Співробітники нашої бібліотеки оформили книжково-ілюстративну виставку творів Д.Лондона, критичні матеріали, спогади про славетного письменника.

ДЖЕК ЛОНДОН

Студенти першого курса групи ОТ, КС, КСМ зі своїми класними керівниками: Василенко Я.О., Ребровою О.В., Яловою О.О. слухали біографію Д. Лондона, про його творчість, докладний аналіз його ідейних і естетичних пошуків.

ДЖЕК ЛОНДОН

ДЖЕК ЛОНДОН

Автор «Мартіна Удача», «Залізної п’яти», «Любов до життя» змальовував мужніх, сильних духом, витривалих людей, котрі високо цінували дружбу, вірність, любов.

Студенти запросили гостей приходити до коледжу та запропонували цікаві для них теми.

 

Завідувач бібліотеки Юматова С.І.     

Життя коледжу