Цитата

Хай живе неоднаковість, слава відмінностям!

Павло Загребельний

Співпраця вищих навчальних закладів - запорука забезпечення країни висококваліфікованими фахівцями

Опубліковано: 05:56 30.03.2016

Співпраця

 23 березня 2016 року в рамках співпраці з вищими навчальними закладами студенти 4 курсу спеціальності «Прикладна математика» Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ відвідали Запорізьку державну інженерну академію.

Метою зустрічі було ознайомлення студентів із факультетом Автоматизованих систем управління виробництвом, а саме спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».

Співпраця

Сьогодні Факультет «Автоматизованих систем управління виробництвом»  очолює декан Небеснюк Оксана Юріївна (доцент кафедри МЕІС, кандидат технічних наук). Декан наголосила, що основною метою навчального процесу на факультеті є створення умов для самореалізації студента, через отримання якісної освіти та престижної роботи в майбутньому. Студентів ознайомили з правилами вступу у 2016 році, акцентувавши увагу на необхідності та вагомості знань з іноземної мови, так як деякі викладачі проводять заняття англійською мовою.

Студентам було цікаво дізнатися, що на факультеті діють міжнародні освітні центри: IT Академія Microsoft, Мережна академія Cisco.

Співпраця

Доцент кафедри «Програмного забезпечення автоматизованих систем» Безверхий Анатолій Ігорович, розповів студентам про можливість подальшого навчання на факультеті за умови наявності базових знань з програмування та знання англійської мови. Акцентував увагу на пріоритетних напрямах при визначенні тем дипломних проектів створюваних студентами кафедри, їх перспективність та актуальність. Крім того зауважив, що після закінчення навчання випускники  ЗДІА працюютьв провідних фірмах та на підприємствах міста Запоріжжя, Києва, Дніпропетровська, Львова, Харкова, а також в Росії, Чехії, Польщі, Німеччині, США та інших країнах.

Співпраця

Співпраця

Студенти групи ПМ 12-1 Крохмаль Павло та Ковтун Дмитро взяли участь у Вебінарі «Всеоб’ємлюючий Internet», який було організовано Мережною Академією Cisco, за участю системного архітектора Cisco Віктора Підкоритова.

Співпраця

Вебінар ще раз довів всім учасникам, що за допомогою Internetможлива оптимізація виробничих процесів в різних сферах людської діяльності та обумовив актуальність вивчення дисциплін пов’язаних з програмуванням і інформаційними технологіями.

Співпраця

Співпраця

Пам’ятайте! Мета навчання - досягти найбільшого задоволення в отриманні знань. Чого ми Вам і бажаємо, шановні випускники!

 

                                                                  Завідувач відділення Клименко Г.В.

Життя коледжу