Цитата

Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Ф. Ніцше

Виховна година «Як запобігти насиллю»

Опубліковано: 10:06 16.12.2011

07 грудня 2011 року в  гр. Р 10-1 представниками Червоного Хреста та Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги  було проведено виховну годину на актуальну тему сьогодення «Як запобігти насиллю».

Ми живемо у світі, де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище як насилля, тобто дія чи бездіяльність, що спричиняє або здатна спричинити фізичні, психічні ушкодження особистості. За цією дефініцією стоїть не одна скалічена доля чи розбите життя.

З випадками жорстокості в молодіжному середовищі зіштовхуємося дуже часто. Випуски новин переповнені повідомленнями про злочини, вбивства, пограбування, левову частку яких скоюють підлітки, тінейджери. Звісно така інформація викликає деякий резонанс у суспільстві. Однак сам факт приниження людини людиною, навіть, на перший погляд – дрібний, несуттєвий (наприклад, через «невинні» жарти), все ж залишає гіркий осад в душах скривджених і напевно позначається на особистості кривдника.

Наскільки актуальною вважається проблема насилля в середовищі молоді? Відповідь на це запитання отримали студенти групи в ході виховної години.

Виховна година «Як запобігти насиллю». ЗКР ЗНТУ

Виховна година «Як запобігти насиллю». ЗКР ЗНТУ

Новини