Цитата

Для всіх оточуючих ми створюємо тільки правила, але для себе - одні лише винятки

Ш. Лемеля

Чорнобильські дзвони

Опубліковано: 04:56 29.04.2016

Аварію на Чорнобильській АЕС вважають безпрецедентною за масштабами та наслідками техногенною катастрофою. Ту мирну весняну ніч на берегах Прип’яті люди, яких вдалось врятувати, не забудуть ніколи.

О 1-й годині 23 хвилини 40 секунд в ніч з 25 на 26 квітня 1986 р. відлік часу став бойовим і аварійним. Над четвертим резервуаром реактора Чорнобильської атомної станції велетенське полум’я несподівано розірвало нічну темряву. Невидима, нечутна радіоактивна хмара пройшла над європейською частиноюСРСР, більшою частиноюЄвропи, східною частиноюСША. Приблизно 60% радіоактивних речовин осіло на територіїБілорусі. Близько 200 000 чоловік було евакуйованоіз зон забруднення. Холодна статистика свідчить, що від цієї катастрофи постраждали 3,2 млн. українців, серед них 1 млн. дітей. Через пекло Чорнобиля пройшли 6217 пожежників з усіх областей України; з зони безумовного відселення необхідно було переселити 18147 сімей.

Трагедія зачепила долю кожного з нас. Тому, щоб вшанувати пам’ять загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2016 р. в нашому навчальному закладі були проведені інформаційно-просвітницькі бесіди з питань охорони навколишнього середовища, уроки пам’яті «До тридцятиріччя Чорнобильської катастрофи» та виставка в бібліотеці «В пам’ять Чорнобильської трагедії».

Чорнобильські дзвони

Чорнобильські дзвони

Чорнобильські дзвони

Чорнобильські дзвони

Чорнобильські дзвони

Життя коледжу