Цитата

Усім, що я знаю про викладання, я зобов'язаний поганим студентам.

Джон Холт

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Опубліковано: 05:37 11.05.2016

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

17-19 березня 2016 року відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіт

За своїм фаховим і науковим рівнем, представництвом учасників усіх ланок освіти, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти та кількістю відвідувачів виставка визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Польщі, Канади, Латвії, Словаччини, Словенії, Франції, США, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Чехії, Литви, Кіпру, Білорусії, Молдови, Естонії.

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

Міжнародна освітня виставка об’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку освітніх проектів. Участь у виставці «Сучасні заклади освіти» - це позитивний досвід і можливість продемонструвати інноваційні досягнення закладів і установ освіти.

В конкурсі з тематичних номінацій «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час» викладачем ЗКР ЗНТУ  Боровик Ю.А. була представлена спільна робота з Регіональним інформаційно-аналітичним центром «Освіта та громадянське суспільство» - «Особистісний розвиток студентської молоді коледжу у позанавчальний час» (керівник Охріменко З. В., науковий співробітник лабораторії трудового виховання Інституту проблем виховання НАПН України).

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіт

Ректором інституту Пашковим В.В. КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради викладач відзначена Дипломом за поширення власного педагогічного досвіду, педагогічної майстерності та активну участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».

 

 

 

 

 Голова циклової комісії Слободяник О.О

 

Життя коледжу