Цитата

Балаканина нічого не вартa. Покажіть мені код.

Linus Torvalds

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «ДОЛАЄМО ПРІРВУ: ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ РОЗДІЛЕНИХ ГРОМАД. КУРС «ВРАХОВУЙ РІЗНИЦЮ. КРОКИ ДО ПОРОЗУМІННЯ»

Опубліковано: 06:32 11.05.2016

В межах Тижня науки-2016 Регіональним інформаційно-аналітичним центром «Освіта та громадянське суспільство» було проведено ряд науково-методичних заходів за участю Пометун О. І., завідувача лабораторії суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України.

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ

 На запрошення центру 28 квітня 2016 року  на базі Запорізького ліцею «Логос» викладач коледжу Боровик Ю.А. взяла участь в роботі круглого стола з педагогічними працівниками, які пройшли навчання та впроваджують курс «Кроки до порозуміння».

Реалізовує проект громадська організація “Вчителі за демократію та партнерство” у рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Курс навчатиме, як порозумітися в умовах конфлікту та поважати різницю в думках і поглядах, як сприймати інформацію критично та захищатися від маніпуляцій, а такожформулювати та відстоювати власну позицію в обговореннях та дискусіях.

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ

Після цього відбувся науково-методичний семінар «Розвиток критичного мислення учнів засобами різних предметів», на якому були присутні викладачі, заступники директорів з виховної роботи, методисти районних методкабінетів відділів освіти райдержадміністрацій Запорізької області та органів місцевого самоврядування, методисти-координатори методичних підрозділів ІАМЦ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.

З привітальним словом до учасників семінару звернулись заступник начальника управління, начальник відділу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації ХіврічВ.В. та ректор Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Пашков В.В.

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ

На семінарі Пометун О. І. презентувала книги з курсу «Кроки до порозуміння» та  розповіла про важливість використання інтерактивних технологій.

Чому варто приєднатися до проекту: навички критичного мислення стануть цінними для студентів як у навчанні, так і в будь-яких життєвих ситуаціях, щоб бути ефективними.

Викладач-методист Боровик Ю.А.

Життя коледжу