Цитата

Балаканина нічого не вартa. Покажіть мені код.

Linus Torvalds

Адаптаційний тиждень першокурсників «Я - студент!»

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ
Теги: КС
Опубліковано: 17:10 14.09.2016

 Цього року понад 100 першокурсників поповнили студентську спільноту ЗКР ЗНТУ, зокрема спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  – 26 новачків: група КС16-1!

1

 

Перший тиждень видався надзвичайно важким й завантаженим. Адже вступ до коледжу радіоелектроніки – це емоційний бум! Це нове життя! 

Напередодні навчального року в коледжі відбулось урочисте посвячення у студенти, на святковому концерті якого  вперше виступила і студентка групи КС16-1 Максимова Аліна.

2

31 серпня в групі відбулися передвиборчі дебати між кандидатами на посади студентського самоврядування. Кожен кандидат представив свою виборчу програму та шляхи її реалізації. Піднімалися актуальні питання боротьби з пропусками занять, мотивації до навчання, питання здорового способу життя та студентського дозвілля.

356

4

Кожен із кандидатів висловив своє бачення напрямків роботи студентського самоврядування групи. Студенти активно спілкувалися із кандидатами та обговорювали передвиборчі програми.

7

2 вересня привітали з шістнадцятиріччям  першого іменинника в групі - Акопяна Дмитра.

8

Цього ж дня першокурсники мали можливість отримати підручники в бібліотеці  коледжу. Готуючись до зустрічі, завідувач бібліотеки Юматова Світлана Іларіонівна підготувала книжкові виставки та перегляди літератури.

9

Після занять  практичний психолог Ракитянська Катерина Вікторівна провела в групі  тренінг на знайомство, завданням якого було показати першокурсникам шляхи подолання проблем, пов'язаних з процесом адаптації; знайомство студентів один з одним; формування довірчих стосунків; надання можливості відчути різнобічність і спільність інтересів; створення сприятливої атмосфери в групі.

10

5 вересня студенти отримали свої перші картки Приватбанка.

11

Представники студентського самоврядування групиВалуєв Родіон  та  Сенчик Світланабули запрошені на перше засідання старостата коледжу,після якого обговорили напрямки роботи з завідувачем відділення Клименко Ганною Валеріївною.

12

6 вересня староста та його заступник разом з класним керівником відвідали гуртожиток коледжу, щоб  ознайомитись з умовами проживання іногородніх студентів  групи Лук'янченко Діани  та Шкребтана Владислава.

 

13 14

 

 Хоч перший тиждень і розпочався з організаційних питань та лекцій, 7 вересня завершився він приємною подією – відвідуванням боулінгу.

 

15

Студенти  мали змогу познайомитися ближче, поспілкуватися в неформальній обстановці. Адже гра в боулінг – це яскраві емоції, дух суперництва і загальна радість від перемоги команди. 

16

 

Осінь – пора захоплюючих прогулянок. Одним із варіантів в нашому місті  є Центральний парк культури та відпочинку "Дубовий гай", куди і вирушила група КС16-1.

17

По дорозі дали інтерв’ю ТВ-5:

18

Прогулянка  по парку принесла безліч усмішок та задоволення. Свіже повітря та чудова погода сприяли отриманим враженням.

19

Отож, можна вважати що цьогорічна адаптація першокурсників до студентського життя пройшла успішно. Організація навчального процесу та масових заходів виправдала всі очікування студентів. У добру путь, шановні першокурсники! Будьте активними та неодмінно здобувайте свої нагороди!

20

 

Класний керівник групи КС16-1 Боровик Ю.А.