Цитата

А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

Семінар-зустріч з представником коледжу Fanshawe (Канада)

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ
Опубліковано: 05:55 18.10.2016

 Під час семінару Галина Арнаутова розповіла  про життя та навчання в Канаді, програми Fanshawe College. Спікер розкрила тонкощі вищої освіти в країні, які спеціальності сьогодні найбільш актуальні та багато іншого. Коледж FANSHAWE  – це державний ВУЗ, розташований у місті Лондон в Канаді, Торонто, що пропонує навчання практично за всіма напрямами - від 3D- графіки до медицини. 

Семінар-зустріч з представником коледжу Fanshawe (Канада)

Крім цього нас цікавило,  як працює Co-Op Programs - поєднання навчання і роботи під час отримання освіти. Такі програми є розповсюдженими і популярними у вищих навчальних закладах Канади. Ця система дозволяє студенту отримати ґрунтовні практичні навички, продемонструвати свої найкращі здібності й знання роботодавцю настільки, щоб потім працювати у даній компанії.

Семінар-зустріч з представником коледжу Fanshawe (Канада)

Дві години семінару пройшли змістовно. Участь в таких заходах надає можливість викладачам та студентам розширити свій кругозір в сфері освіти та завести нові знайомства.

Викладач-методист Боровик Ю.А.