Цитата

Ми живемо в суспільстві, де технології є дуже важливою частиною бізнесу, нашого повсякденного життя. І всі технології починаються з іскор в чиїйсь голові.

Натан Мірволд

Права людини та громадянина має знати кожен

Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ
Теги: КС
Опубліковано: 06:38 21.10.2016

Спікерами заходу стали члени Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області Олена Дємєнєва (адвокат: координаторка Громадської приймальні Української Гельсінської Спілки з прав людини у Запорізькій області, член Союзу юристів України) та Бізденежний Сергій (голова ГО «Центр реформ, демократії та права»).

Права людини та громадянина має знати кожен

В живій розмові були висвітлені права людини та громадянина, розкрито їх основний зміст. Досвідчені юристи розповіли історії із повсякденної праці адвоката, дали практичні поради на майбутнє. Студенти активно долучалися до дискусії та жваво обговорювали тему. Відповідаючи на запитання присутніх Олена відзначила, що відповідно до чинного законодавства громадяни Країни мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. 

Права людини та громадянина має знати кожен

Спілкування було цікавим та насиченим. Висловлюємо слова вдячності за результативну зустріч та сподіваємось на наступну плідну співпрацю!

Класний керівник групи КС16-1 Боровик Ю.А.