Цитата

Все життя - це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш - тим краще

Ральф Велдоу Емерсон

Місячник громадсько-правових знань Запорізького міського управління юстиції

Опубліковано: 06:07 20.01.2012

З метою формування у студентів коледжу радіоелектроніки знань законодавчо-нормативної бази правової системи України, поваги до законів, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі в групах КС08-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) та КС09-1 (класний керівник Зиль О.М.) розпочався місячник громадсько-правових знань Запорізького міського управління юстиції та дослідного центру "Політика та освіта" Запорізького інстититуту післядипломної педагогічної освіти.

19 січня 2012 року кандидатом  юридичних наук, доцентом кафедри кримінального права Запорізького національного університету Дьоменко С.В. в групах проведено правоосвітній  захід на тему “Особливості кримінальної відповідальності”.

В ході зустрічі розкриті питання підстав, видів кримінальної відповідальності, особливості допиту, звільнення від кримінальної відповідальності, а також різницю між кримінальними, адміністративними та цивільними правопорушеннями. Розглянуті окремі положення кримінального та кримінально-процесуального законодавства у справах з молоддю.

Від студентів звучало багато питань до працівників установи. По закінченні лекції групи КС08-1 та КС09-1 мали змогу отримати кваліфіковану відповідь на свої питання щодо відповідальності, яка настає в результаті порушення законодавства. У відповідь спеціалісти надавали поради, наводили власні приклади досвіду роботи.

Робота у напрямку підвищення рівня правової освіти молоді в групах КС08-1 та КС09-1 продовжується.

Новини