Цитата

Я ніколи не віддам життя за свої переконання, тому що я можу помилятися.

Бертран Рассел

НАРКОТИКИ: ОСОБЛИВА НЕБЕЗПЕКА

Опубліковано: 06:36 16.02.2012

Нелегальні наркотики завжди обґрунтовано вважалися серйозним соціальним лихом минулого століття і є підстави стверджувати, що це зло притаманне сьогоденню.

Головним фактором було і залишається те, що тисячі людей практично в усіх країнах світу вживають наркотики, незважаючи на їх негативний вплив на фізичний та психічний стан здоров’я.

Встановлено, що нелегальний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та їх вживання щорічно набувають все більш значних масштабів.
Швидко зростає як кількість злочинів, пов’язаних з наркотичними засобами, так і кількість осіб, які вживають наркотики та психотропні речовини. Наявність взаємозв’язку між наркотизмом і злочинністю сьогодні не викликає сумнівів.

Стосовно даної проблеми 15 лютого 2012 року директором юридичної фірми ТОВ «Бізнес-Центр Запоріжжя», президентом ГО «Запорізька правозахисна ліга «Універсал» Тарасовим Денисом Олеговичем в групах КС08-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) та КС09-1 (класний керівник Зиль О.М.) проведено правоосвітній  захід на тему ”Кримінальна відповідальність за  збереження, розповсюдження та збут наркотичних та психотропних засобів”   за підтримкою  Запорізького міського управління юстиції та дослідного центру „Політика та освіта” Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти.

Тарасов Д.О. ознайомив студентів з  громадською організацією «Запорізька правозахисна ліга «Універсал» (ГО «ЗПЛ «Універсал»), яка здійснює свою діяльність з 07.02.2000 р. Місією організації є сприяння дотриманню прав людини, захист і відновлення порушених прав шляхом надання безкоштовної правової допомоги і здійснення просвітницької діяльності з дотриманням принципів професіоналізму і справедливості.

У ГО «Запорізька правозахисна ліга «Універсал» налагоджені партнерські стосунки з Запорізьким обласним управлінням юстиції, БФ «Сподівання», що здійснює роботу зі споживачами ін`єкційних наркотиків, жінками секс бізнесу, людьми, що живуть з ВІЛ/СНІД, а також Центром ресоціалізації осіб без постійного місця проживання «Ваша Надія», та Центром ресоціалізації наркозалежної молоді «Шлях». Діяльність ГО «Запорізька правозахисна ліга «Універсал» підтримується Американською асоціацією юристів/Правовою ініціативою в Центральній і Східній Європі (ABA/CEELI) при фінансуванні Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час зустрічі Тарасов Д.О. роз'яснив студентам особливості адміністративного, кримінального та кримінально-процесуального законодавства, акцентував їхню увагу на відповідальності за зберігання та збут наркотичних речовин. Також пояснив з якого віку настає відповідальність  за адміністративні правопорушення та кримінальні злочини.

Новини