Цитата

Вивчай все не з марнославства, а задля практичної користі.

Георг Крістоф Ліхтенберг

ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я

Опубліковано: 07:21 03.11.2012

17 жовтня 2012 року в групі КС-12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) проведена зустріч з президентом Запорізької обласної та віце-президентом  національної федерації бодібілдингу і фітнесу, триразовим чемпіоном України, призером багатьох Всесоюзних і Міжнародних турнірів, заслуженим тренером України ПОНОМАРЕНКО ВАЛЕРІЄМ ІВАНОВИЧЕМ.

ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я. ЗКР ЗНТУ

Як розповів Валерій Пономаренко, бодібілдинг - пропаганда здорового способу життя, красивого тіла. У цей спорт можна прийти в будь-якому віці і з будь-якого виду спорту, і займатися до глибокої старості. Бодібілдинг - це приклад для молоді, оскільки шкідливі звички : алкоголізм, куріння не поєднуються з одержуваним в залі навантаженням.

ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я. ЗКР ЗНТУ

Це також можливість реабілітації для тих, хто переніс різні травми і захворювання, пов'язані з кістково-м'язової системи. І просто здоровий і гарний спосіб життя, навіть можна сказати стиль життя!

ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я. ЗКР ЗНТУ

Якщо ви навчитеся реалізовувати свої плани в спорті, то напевно багато досягнете і в бізнесі, і в сімейному житті!

Пономаренко В.І. звернув увагу на те, що головна умова успіху - продумана система занять, яка вимагає педантичності та цілеспрямованості. Якщо у вас є справжнє бажання, тоді ви зможете досягти будь-яких результатів.

Що можна порадити молодому поколінню: постарайтеся вкласти в бодібілдинг всю свою душу, і в нагороду ви гарантовано отримаєте міцне здоров'я.

Новини