Цитата

Інколи легше дев'ятьох з десятьох вбити, аніж тих дев'ятьох асемблеру навчити

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА АТ«МОТОР СІЧ»

Опубліковано: 07:31 03.11.2012

18 жовтня 2012 року в групі КС09-1 з дисципліни „Технічні засоби РТС” (викладач  Боровик Ю.А.) проведена навчальна екскурсія на АТ«МОТОР СІЧ» цех №40 з метою вивчення гнучких виробничих систем із застосуванням обробних центрів та комп’ютеризованих систем управління, які використовуються на підприємстві.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА АТ«МОТОР СІЧ». ЗКР ЗНТУ

 

Студенти ознайомились з основними напрямками роботи підприємства на сучасному етапі. АТ «МОТОР СІЧ» своїми силами виготовляє нове обладнання із застосуванням сучасних систем ЧПУ, модернізує обладнання з заміною системи ЧПУ, приводів, двигунів і вимірювальної системи.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА АТ«МОТОР СІЧ». ЗКР ЗНТУ

На підприємстві також проводиться капітальний ремонт обладнання з відновленням і необхідною заміною механічних вузлів і гідравлічної системи, замінюються електромеханічні пристрої введення технологічних програм електронними, а також виконуються конструкторські роботи з модернізації устаткування за допомогою системи EPLAN. Верстати об'єднуються в мережу (DNC-мережа, NC-line), на координатні верстати встановлюються вимірювальні системи з цифровою індикацією.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА АТ«МОТОР СІЧ». ЗКР ЗНТУ

В якості базової ЧПУ для обробних центрів була обрана SINUMERIK 840D - багатофункціональна модульна система з цифровими приводами SIMODRIVE 611D, що дозволяє здійснювати управління практично будь-якими типами верстатів. Використовується також ЧПУ виробництва країн СНД: WLXX від ТОВ Вест Лабс ЛТД» (Україна) і 2С42-65М (Росія). В ході проведення технічної модернізації успішно запущена в експлуатацію партія токарних обробних центрів моделі SBL виробництва словацької компанії TRENS.

НАВЧАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ НА АТ«МОТОР СІЧ». ЗКР ЗНТУ

Навчальна екскурсія дала позитивний результат: поєднання практики з теорією, освоєння лекційного матеріалу на виробництві, ознайомлення з можливим місцем проходження практики та роботи після закінчення коледжу, спілкування з фахівцями підприємства.

Життя коледжу