Цитата

Ніхто так не дивується роботі програми, як той хто її написав

Інформаційно-просвітницький захід „виборче право”

Опубліковано: 06:56 15.11.2012

14 листопада 2012 року директором юридичної фірми ТОВ «Бізнес-Центр Запоріжжя», президентом ГО «Запорізька правозахисна ліга «Універсал» Тарасовим Денисом Олеговичем в групах КС-12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) та ОТ-12-3 (класний керівник Погорецька О.В.) проведена інформаційно-просвітницька година за підтримкою  Запорізького міського управління юстиції та дослідного центру „Політика та освіта” Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти.

Інформаційно-просвітницький захід „виборче право”. ЗКР ЗНТУ

Тарасов Д.О. ознайомив студентів з ГО «ЗПЛ «Універсал», місією якої є сприяння дотриманню прав людини, захист і відновлення порушених прав шляхом надання безкоштовної правової допомоги і здійснення просвітницької діяльності з дотриманням принципів професіоналізму і справедливості.

Інформаційно-просвітницький захід „виборче право”. ЗКР ЗНТУ

Основна тема заходу: виборче право складає важливу частину життя громадян. Знати і вміти користуватися цими правами необхідно кожному.

В ході проведення зустрічі студенти ознайомились з формулою сучасних виборів, з її перевагами і недоліками, зрозуміли важливість знання та вміння користуватися виборчими правами.

Інформаційно-просвітницький захід „виборче право”. ЗКР ЗНТУ

Представник дослідного центру „Політика та освіта” Богомолова Н.М. запропонувала студентам прийняти участь в обласному конкурсі «Є права у кожного із нас» та ознайомила з умовами його проведення.

Інформаційно-просвітницький захід „виборче право”. ЗКР ЗНТУ

Сподіваємось, що в подальшому першокурсники зможуть виробити власну думку на проблему, розширити і поглибити знання про те, як користуватися виборчими правами.

Новини