Цитата

За допомогою С ви легко можете вистрілити собі в ногу. За допомогою С++ це зробити складніше, але якщо це відбудеться, то вам відірве повністю всю ногу.

Bjarne Stroustrup

Скажемо наркотикам: „Ні!”

Опубліковано: 11:59 13.02.2013

12 лютого 2013 року в групах ПМ-12-1 (класний керівник Дашко О.П.) та КС-12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) проведена зустріч з головою Товариства Червоного Хреста Запорізької обласної організації Арабаджин Мариною Володимирівною.

Скажемо наркотикам: „Ні!”. ЗКР ЗНТУ

 

„Наркоманія – хвороба особлива. Сьогодні наша зустріч присвячена проблемам величезної ваги. Від їх вирішення залежить не просто майбутнє щасливе життя суспільства, а життя взагалі” – на початку зустрічі наголосила Арабаджин М.В.

Розмова була спрямована на профілактику пристрасті до наркотичних речовин, підвищенню обізнаності підлітків про небезпеку, яку приховують у собі наркотики, про можливість лікування наркотичної залежності.

Скажемо наркотикам: „Ні!”. ЗКР ЗНТУ

Необхідність проведення подібних заходів з підлітками обумовлена нагальною потребою докорінної зміни наркоситуації в країні, динаміка розвитку якої набула нині загрозливих вимірів і є новим викликом здоров’ю нації і безпеці держави.

Новини