Цитата

Вже опів на шосту ранку. Ти знаєш, де зараз твій покажчик стека?

КРУГЛИЙ СТІЛ „Концептуальні засади громадянської освіти та виховання в Україні: молодіжний вибір”

Опубліковано: 07:02 26.03.2013

19 березня 2013 року студенти групи КС-12-1 Балюшко О, Гаркуша В., Кравець І. разом з класним керівником  Боровик Ю.А. та заступником директора з виховної роботи Федоришиною Є.П. прийняли участь в  «круглому  столі» за темою «Концептуальні засади громадянської освіти та виховання в Україні: молодіжний вибір», який проводиться Координаційною радою молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Запорізькій області спільно з Міжвузівським дослідним центром «Політика та освіта» Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ

Участниками круглого столу були представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-педагогічні та педагогічні працівники, учнівська молодь, представники громадських організацій.

Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ

Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ

Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ Круглий стіл. ЗКР ЗНТУ

Захід проводився на виконання Указу Президента України від 18.10.2001 № 992/2001 «Про Національну програму правової освіти населення», Програми правової освіти населення Запорізької області на 2012 – 2016 роки, з метою проведення заходів з правоосвітньої та правовиховної тематики, поширення серед молоді знань про державу і право, профілактики правопорушень серед дітей та молоді, формування активної громадянської позиції.

Новини