Цитата

Світ ловив мене, та не спіймав

Григорій Сковорода

Зустріч з запорізьким бардом Володимиром Казеровським

Опубліковано: 05:02 15.04.2013

1 квітня 2013 року в книгарні „Буклет” була організована зустріч студентів групи КС-12-1 (класний керівник Боровик Ю.А.) з популярним запорізьким бардом Володимиром Казеровським - членом Запорізького клубу авторської пісні «ОСТРІВЕЦЬ».

Зустріч з запорізьким бардом Володимиром Казеровським. ЗКР ЗНТУ

Що ми знаємо про авторську пісню в Україні? Що відбувається в одному з найпопулярніших жанрів? Які завдання ставлять перед собою митці, що продовжують працювати у ньому? Чим живе середовище бардівської пісні? Що нового відбувається у цьому жанрі тепер? Які проблеми відчувають і що турбує виконавців авторської пісні зараз? Про це та інше йшлося  на зустрічі з Володимиром Казеровським. У програмі прозвучали вірші запорізьких поетів та авторські пісні, серед яких знайшлося місце і жартівливим, і ліричним творам.

Зустріч з запорізьким бардом Володимиром Казеровським. ЗКР ЗНТУ

Як можна охарактеризувати цю зустріч? Згадуються слова Максима Рильського: «Ми працю любимо, що в творчість перейшла, і музику палку, що ніжно серце тисне». Тільки «красиве і корисне» може дати результат. Авторська пісня як і раніше потрібна і затребувана. Як би не починався виступ для кожного, але сприйняття у всіх було однозначне: гучні оплески як знак пошани.

Зустріч з запорізьким бардом Володимиром Казеровським. ЗКР ЗНТУ

У спогадах надовго залишиться зустріч з талановитою людиною.

Новини