Цитата

Не хвилюйтеся, якщо щось не працює. Якби все працювало, вас би звільнили.

Mosher’s Law of Software Engineering

Навчальна екскурсія на ПАТ ЗАЗ

Опубліковано: 12:11 25.04.2013

18 квітня 2013 року для студентів групи КС10-1 була організована навчальна екскурсія з дисципліни „Технічні засоби РТС” (викладач Боровик Ю.А.) на ПАТ ЗАЗ з метою вивчення гнучких виробничих систем із застосуванням промислових роботів.

Екскурсія на ВАТ ЗАЗ. ЗКР ЗНТУ. Запорожье

Співробітники ПАТ "ЗАЗ" провели екскурсію по виробничим цехам підприємства: пресове виробництво, зварювальне виробництво, складальне виробництво, ділянка випробування.

У виробництві в даний момент знаходяться автомобілі Sens,  Lanos,  Vida,  Forza для внутрішнього ринку, модель Chery А13 для експорту в РФ і машинокомплекти для великовузлового складання автомобілів Chance для ринку Казахстану.

Студенти не тільки побачили на власні очі лінію виробництва автомобілів , від штамповки великих деталей до сходження автомобілей з конвеєра, але й мали змогу оглянути виробничі потужності заводу: вони були приголомшені сучасним рівнем та досконалістю технічного обладнання, робототехнікою світових виробників, дотриманням чистоти приміщень та моніторингом якості виконання на кожному етапі виробництва.

Ця екскурсія закінчилася, але попереду студентів групи КС-10-1 чекає ще багато цікавих підприємств.

Життя коледжу